Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok ti jártok szemöldökötök...

Srácok ti jártok szemöldökötökkel kozmetikushoz? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy lány szintén 19 akivel alakulnak a dolgok viszont a szemöldököm igen vastag csak a két szemöldök között szedem, hogy ne nőjenek össze. A srácok szerint mielőtt elhívom picit rakjam rendbe. Ti jártok hasonló kezelésre? Kinek mi a véleménye erről. Ha ezt egy nő látja mi a véleménye/álláspontja ezzel kapcsolatosan?

febr. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem nem ciki kozmetikushoz menni fiúknak sem, nyugodtan menj. Csak ne b.zis szemöldököt szedess. :D
febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, arckezelésre járok és olyankor megcsinálja a szemöldökömet is

a kozmetikusom azt mondja, elég sok férfi jár hozzá. kb minden nap van férfi vendége. szóval menj nyugodtan.

bár az én kozmetikusom alapból tudja h ne nőiesen vékony szemöldököt szedjen, azért ezt mindenképp tisztázzátok előtte. nekem a formáján amúgy nem is nagyon változtat, csak olyan mint egy szénakazal, és abból csinál vmi értelmesen kinéző dolgot.


amúgy sok barber shopban is megcsinálják neked a szemöldök szedést, szemölvdök gyantát is akár. szóval ha nincs kedved kozmetikushoz menni és a frizurádat rendberakod, azt is megnézheted van-e olyan barber ahol megcsinálják.

febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy ugye b*zisra csinálja.
febr. 8. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Én évekig jártam kozmetikushoz szemöldök szedésre. Nekem nagyon jól megcsinálta, formára is igazította, de férfiasra.

Első alkalommal nem akarta annyira formára szedni és vékonyítani, de aztán mondtam neki hogy szedje ki bátrabban. Megcsinálta és nagyon jó lett, utólag megbeszéltük hogy azért nem akarta jobban elsőre, mert sokan ezen izgulnak hogy nem férfias, stb. De ő szerinte is sokkal jobb lett, miután rábeszéltem a bátrabb formára szedésre.

febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!