Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti magatoknak szeditek a...

Ti magatoknak szeditek a szemöldökötöket vagy kozmetikus szedi?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
régen kozmetikus szedte,de sajnáltam rá azt a 3-400ft-ot. elkezdtem én szedni,és mindenki dicséri,én is megtudom olyan szépre csinálni,mint ő. csak az a baj,h mikor legelőször lett kiszedve a szemöldököm,anyukám csinálta azt hiszem,és nagyon egy kicsit vékonyabb lett.probáltam most megnőveszteni azt a részt,h kicsit vastagabb legyen,de az már nem nől vissza úgy. ugyhogy ha előszőr szedek,csak óvatosan. :)
2014. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szeded
2014. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Kozmetikus szedi mert nem bírom a fájdalmat, nincs mentális erőm magamnak kiszedni. A kozmetikus be szokta kenni kisbabák fogzására való zsibbasztóval így nem fáj. Spórolás végett csak ritkán megyek, amikor már nagyon muszáj ekkor gyantázza és csipesszel szedi a végét, amikor frissen van szedve egy ideig 1-1 szálat "karbantartásként" kiszedek itthon magamnak. Nálunk amúgy 800Ft ért szedi.
2014. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magamnak. Másik ember nem tudja nekem úgy csinálni, hogy ne fájjon, plusz minek adjak ki érte pénzt, mikor naponta fél percet ha elvesz MAXIMUM az életemből?
2014. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Magamnak szedem. Nekem ez időben is sok lenne emiatt menni kozmetikushoz, plusz még pénzt is adjak érte.
2014. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kozmetikus. Több okból: 1, nekem nincs hozzá kézügyességem. Régen magamnak szedtem és ceruzával festettem, de nagyon borzalmasasra sikerült. 2, fehér szőke a szemöldököm, a hajam viszont sötét szőke, ezért világos barnára szokta festeni. 3, a szempillám is kell festeni mert az is fehér. Ezt én nem tudom magamnak megcsinálni. Próbáltam.

Respect aki magának csinálja, nálunk 1500 ft a szedés-festés és szempilla festés, és ezerszer jobban megcsinálja mint én magamnak. Nem sajnálom a havi 1500 ft-ot érte.

2014. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kiszedte a kozmetikus formára, utána már én szedtem magamnak, követve azt amit ő kialakított.
2014. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magamnak. A szemöldököm közelébe senkit nem engedek, én tudom, hogy szeretem, hogy áll jól. Kellett egy kis idő, mire megtanultam, hogy csináljam, hogy szép legyen, de egyszer szedte ki kozmetikus, és szörnyen néztem ki vele.
2014. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Magamnak.

16/L

2014. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magamnak. Régen kozmetikus szedte, de mindig vagy túl vékony lett, vagy nem tetszett az íve. Most szép ívesre szedem magamnak és ceruzával meg porral csinálom meg :)

17/L

2014. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!