Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok parfümöket venni? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, férfi. Eddig 1 "drágább" parfümöm volt, egy Montblanc explorer, amit elég jó áron tudtam megvenni 200ml kiszerelésben. Ez az illat nagyon tetszett.


Pár hónappal ezelőtt szagoltam egy parfümöt, a Bvlgari Man in Black volt, ami rettentően bejött és úgy voltam vele, hogy "Na ezt tuti megfogom venni.", de azóta is halogatom.


Mit tudnátok ajánlani egy 20 éves, sportos, magabiztos srácnak? Az ár nagyon max 40-45 ezer forint lenne, leginkább a nagyobb kiszerelést preferálom, 100, 125, 200 ml (tehát 40-45 ezer forintot 30ml-ért nem nagyon adnék ki)



febr. 17. 17:15
 1/7 anonim válasza:
65%
Carolina Herrera Bad Boy (Villám alakú)
febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Felénk van kimért parfum. Eeedetik es 2000 ft csak egy kisüveg ami 50ml-s

Most guccit vettem.

Általában csak akkor ha randizgatok valakivel. Amugy nem használok mert nem szeretem a mesterséges kemikáliákat amugy

febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Boss. Nem a méregdrága kategória, de nem is a kínai piacos émelyítő hugypárlat és az illata is qrva jó, nekem 100%-osan bevált.
febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg ami neked bejön. Nekem nőként az édeskés-fűszeresek tetszenek egy pasin, függetlenül attól, soprtos-e vagy sem... van a Boss-nak is. De nem tajtam van és ben is vagy a pasim, szóval... illatot válassz magadnak.
febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket csekkold le:

Armaf Club de Nuit Intense Man (Creed Aventus klón, az Explorerhez hasonlóan)

Versace Dylan Blue

Armani Acqua di Gio Parfum

Armani Acqua di Gio Profondo

YSL La Nuit de l'Homme Bléu Electric

YSL Y Eau de Parfum (olcsóbb verziója: Lattafa Fakhar Black)

febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Miért nem a Bulgarit veszed meg, ha az tetszik?
febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 renton9999 válasza:
Havi 1-2,sajnos függö vagyok már.. 48f
márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!