Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Olyan készítm...

Fiúk és férfiak! Olyan készítményt keresek, ami fenntartja a helyén a felül 4-5 cm hosszúságú hajamat legalább 16 órán át anélkül, hogy ragacsossá tenné azt [?]

Figyelt kérdés

febr. 29. 19:12
 1/6 grafno ***** válasza:
55%
Sapka?
febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajport mondanám, de abból egyrészt sokat kell tenni hogy megtartsa a hajad, másrészt meg nem fogja ugyanabban a pozicióban megtartani a hajad 16 órán keresztül (szerintem nincs olyan ami igen).
febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nitro lakk 😎
márc. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak már hibrid zselék, amik bírják és nem ragadnak.
márc. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én csak azt tudom, hogy léteznek emberek az enyémhez hasonló hosszúságú hajjal és hasonló hajstílussal, tehát valaminek muszáj lennie.

Ötös erősségű Syoss hajhabot használok, néha működik, általában nem. Ötös erősségű Schwarzkopf hajlakkal szoktam helyére igazítani, ha nem engedelmeskedik, de az is csak órákig szokta bírni, ha a hajmosás utáni első néhány napban vagyok éppen.

Bármilyen krémet, zselét ha kipróbálok vagy semmit sem érnek, vagy borzasztó ragacsossá teszik a hajam.


Ha nem is 16 óra, 8 is megteszi.


Ilyesmire gondolok, mint saját hajstílus:

[link]


Nem szeretnék hajstílust váltani. A jelenlegivel kellene kezdenem valamit. Hosszabb nyilván nem lehet, mert az csak még több tartást igényel, rövidebbel meg egyáltalán nem néznék ki jól, szerintem.

márc. 2. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
én ugyan nő vagyok, de én a got2b hair puttyt szeretem használni, teljesen matt, nem ragad, ki is lehet fésülni, én nagyon szeretem. 4-5 centis hajhoz elég gyakran használják
márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!