Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a csajok edzhetnek felül...

Ha a csajok edzhetnek felül csak sportmelltartóban, akkor a férfiak miért nem űzhetik felül semmiben, vagy?

Figyelt kérdés

egy olyan trikóban, ami lazább, oldalt kivágott? (jó a félpucéran edzés konditeremben nem illik, ilyeneket nem is szoktam látni, de értitek :D)

Tegnapelőtt az egyik személyi edző megjegyezte, hogy legközelebb vegyek fel egy olyan pólót, ami zártabb. Én visszakérdeztem, hogy akkor a pinatárogatónál lévő két csajra miért nem szól, hogy húzzanak magukra pólót? "az más" - de miben másabb?


2019. dec. 19. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként szerintem semmiben nem másabb
2019. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Semmiben nem másabb, jogos.

Az edző nem esetleg más ok miatt jegyezte ezt meg Neked?

2019. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet hogy azért jegyezte ezt meg mert izzadós vagy?
2019. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 subrette ***** válasza:
74%
Nyáron a kondiparkban a fiúk félmeztelenül edzenek. Ott senki nem szól rájuk. Pedig izzadnak rendesen.
2019. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, h izzadsz, mint a ló, vagy hónaljkutyád van.
2019. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
#5 jó nagy lázadó vagy b-szod!!! hihetetlen! etalon!!!!! saját dolgukkal törődö tinilányok ellen lázadsz. :D
2019. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

:D :D :D

Amúgy én pont leszrom, ha férfi v nő félmeztelenül/sportmelltartóban edz... most komolyan, kit érdekel?? törődj a saját edzéseddel inkább.

2019. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-8!


Pont hogy azért lázadok mert diszkrimináció van!

A tinilányok ellen akik azt hiszik nekik lehet mutogatni magukat és az edző ellen mert én foglalkoznék a saját edzésemmel ha nem csak nekem ugatnának be a hiányos öltözetemért.

A kérdezőt is pont ez zavarja.

2019. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:

Egyéni vélemény: ha az adott személy felsőteste nem érintkezik az edzés során semmilyen eszközzel (nem fekszik le, dől neki semminek), akkor oké, hogy sportmelltartóban/lazább felsőben van. Higiénia. Senki nem akar olyan padra feküdni, amin ott csorog valaki más izzadsága.

A sportmelltartó nem ekvivalens a félmeztelenséggel.

A túl laza felső pedig akár balesetveszélyes is lehet (beleakad a kezed, vagy valamelyik alkatrész).

2020. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert egy másabb kinézetű melltartót elnevezett egy sokiskolát végzett sportmelltartónak mert ugye nem csipkés az attól még melltartó marad.
2020. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!