Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordanál replika karórát?

Hordanál replika karórát?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy hamis Omega-t vagy egy Tudor-t ami teljesen úgy néz ki mint egy eredeti.


Hamis Rolexet azért nem vennék mert túl sok hamis van belőlük. Mondjuk egy hamis Omega-nál még elhiszik az emberek hogy eredeti, mert jóval olcsóbbak a Rolexeknél.



febr. 29. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
márc. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Vérciki amellett hogy illegális. 200-300 ezerért rengeteg egyedi vagy legalább is nem hamisítvány óra van.
márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
52%

Én Redditen feltettem ugyan ezt a kérdést, emiatt majdnem megköveztek.


Mondjuk az amerikaiak teljesen más mentalitással gondolkoznak mint a magyarok.


[link]

márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Inkább vegyél homage-t... Pl.: Steinhart, Tisell, Davosa, esetleg San Martin. De rengeteg egyedi stílusú óra is van a piacon olcsón. Pl.: Orient, Seiko, Casio stb...
márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek? Van egy igazi orientem ami jól működik és jól néz ki.
márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek guminő, ha van igazi?
márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
25%
Egy Orient hány millióba kerül?
márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Miért kéne milliókba kerülnie? Én 100ezer környékén vettem az enyémet pár éve.

márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7-es... Nem kerül milliókba.
márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
“ elhiszik az emberek hogy eredeti” ezzel a mondattal teljesen látszik, hogy arra kellene hogy megmutasd mid van. Ez kb olyan mintha egy zsigulira raknál egy merci jelet.. van aki megnézné, hogy milyen szép merci de aki ért hozzá az tudja hogy egy bohóc vagy. Bármikor felveszed tudod hogy egy hitvány hamisítvány. Nekem volt Tudorom, Omegám is van, amikor ezeket felveszed annak “lelke” van. Van egy kamu Rolexem amit Dubaiba vettem olyat hitvány szar, hogy a szekrénybe van a lomok között..arra sem méltató, hogy az óratartóba kerüljön. Vegyél egy normális Seiko vagy Tissot órát, nem fogsz csalódni :) ui: általánosságba írtam az elejét, nem rád értettem!
márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!