Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordanál replika karórát?

Hordanál replika karórát?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy hamis Omega-t vagy egy Tudor-t ami teljesen úgy néz ki mint egy eredeti.


Hamis Rolexet azért nem vennék mert túl sok hamis van belőlük. Mondjuk egy hamis Omega-nál még elhiszik az emberek hogy eredeti, mert jóval olcsóbbak a Rolexeknél.



febr. 29. 22:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%

“#7-es... Nem kerül milliókba.”


Akkor az nem óra…

márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Hát mi, kisnyúl? :D

márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Hordanék, de engem baromira nem érdekel ki mit gondol, én már csak ilyen igénytelen vagyok. Egyik nap Casio másik nap kamu Rolex. Az óra egy olyan pici szerkezet, kiegészítő hogy aki megmondja egy hétköznapi szituációban hogy replika azzal inkább kezet fogok, úgyhogy az autós hasonlat nagyon rossz volt. Amúgy nincs replika órám, meg nem is lesz, mert inkább műszakilag nem bízok meg bennük.
márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#11-es... Szerinted akkor mi nevezhető órának?
márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!