Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök, nagyon mérgesek...

Körmösök, nagyon mérgesek szoktatok lenni ha egy vendég leszedi a géllakot? 🥹🥹

Figyelt kérdés

Több mint 10 évig rágtam a körmöm és őszintén szólva sokkal nehezebb leszokni róla mint gondoltam. Nyár eleje óta járok körmöshöz, az elején sokszor letört a körmöm de mióta rendszeresen szedek kollagént megerősödött.


A bökkenő az, hogy stresszes helyzetekben még mindig rágom de már csak a géllakkot, a sajátomat nem. Most volt egy versenyem és jól megdolgoztattam szegény géllakkot, már egy sincs a helyén 🥲🥲 Hosszra viszont egész szépen megnőtt. Van két körmöm ami valamiért sokkal gyengébb mint a többi, azokat sokszor tövig letörtem pár nappal az időpont előtt de most azok is egész erősnek tűnnek.


Nyilván viszek neki bocsánatkérő csokit meg amúgy is szoktam vinni sütit mert cukrásznak tanulok, csak most majd suliból megyek.


Nagyon mérges lesz rám szerintetek?🥹🥹



márc. 15. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért lenne mérges? Ha úgy ítéli meg, hogy ez így neki pluszmunka meg plusz anyag, akkor majd számol egy ezressel többet érte, de normális ember nrm mérges ilyesmi miatt.
márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted őt, ez mit érdekli? Megcsinálja a dolgát, mert ezért fizeted, plusz melò több zsozso, pont lesz@rja.
márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mert tiktokon sok körmös mondja, hogy utálják, ha leszedik az előző szettet a vendégek :D
márc. 15. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagyok. Ha a vendég lefeszegeti, lerágja az anyagot a körméről, azzal sérüléseket okoz a körömlemezen, és szétcseszi azt. Ez után az én munkám nem biztos, hogy tartós lesz, hisz a sérült köröm nem stabil alap. Itt jön az, amiért én mérges szoltam lenni: amikor engem hibáztatnak, mert nem tartós a munkám, vagy mert “tönkrement” a körme, mert ÉN elreszeltem, holott azt ő okozta magának.
márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én sose őt hibáztattam ha lejött, tudom, hogy én cseszem szét :D

márc. 15. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!