Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a fog még betömhető?...

Ez a fog még betömhető? Tovàbbiak lent!

Figyelt kérdés
Holnapi nap lesz a fogorvoshoz időpontom, es az lenne a kerdesem h elől, kuldok róla linket h ezt még be tudja e tömni a doki, elől van, és jó lenne ha be tudnà még tömni!! A válaszokat előre is köszönöm !!
márc. 26. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Küldheted
márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Holnap elmész a fogorvoshoz és ő megmondja.
márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
52%
Az teljesen mindegy, hogy itt ki mit okoskodna, a fogorvos valószínűleg jobban tudja, hogy be lehet-e tömni. A jó fogorvos egyébként nagyon nagy lyukat is betöm.
márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Csinos nőknek betömi a lyukat, neked már nem.
márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

[url= [link]

Errol a fogrôl lenne szô

márc. 27. 10:58
 6/21 A kérdező kommentje:
márc. 27. 11:03
 7/21 A kérdező kommentje:
na vègre sikerült elküldeni a fogam, ezzel lehet mèg valamit kezdeni?
márc. 27. 11:04
 8/21 anonim ***** válasza:
Volt már tömve? Fáj? Jó lenne kicsivel több infót kapni.
márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Meg egy közelebbi éles kép
márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ma betömte a fogorvos! Picit vérezgetett ma de csak nagyon kicsit, gondolom normális hogy csak szem fog, meg kicsit fájt is ma de gondolom az ezzel jár,a szemfogamat szó szerint ujjá épīttette.! Meg valami csavart is rakott bele ! Legalább be van tömve, viszont mellette is lyukas, azt a jövőhéten azt is betömettetem vele, nagyon rendes volt az orvos, egyebek mellett a jobb es balkéz feloli rágô fogakat, azt is kerdeztem, híddal tudják megoldani es az olyan 120 ezer forint! Mihint dolgozom meg fogom csináltatni, ezt mondtam is a doktor nőnek! Meg van fogkő is de azt is le fogom szedetni majd. Jövőhéten mihint lesz időm megyek, és a mellette lévőt is betömettetem! Próbálok képet küldeni !!!
márc. 27. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!