Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy egészséges,...

Szerintetek egy egészséges, ideálisan telt 168cmes nő súlya mennyi?

Figyelt kérdés

Pl Kim Kardashian [link]

vagy

Scarlett Johansson [link] akik telt idomúak milyen magasak lehetnek és hány kilók?


2010. okt. 26. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Scarlett Johansson másolata vagyok, 162-163 cm magas (mint én) és egyforma az alakunk. Mivel én 52 kiló vagyok szerintem ő is 50-54 kg között van!
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Megint én vagyok: szerintem ha homokóra vagy, mint Scarlett, és ehhez 168 cm, akkor kb. 54-56 kilóval lennél ilyen. sportolás nem árt a formás feszes alakért.
2010. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

megint én vagyok:

Kim itt picit molett:

[link]

És elég pici is, kb. 158 cm körül van, és ehhez kb. 55 kg a képen.

Ha így akarsz kinézni akkor kb. 60 kilósnak kell lenned a magasságoddal.

2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

szerintem meg 60, bár én kicsit fura vagyok, vékony csonttal rendelkezem, hatalmas melleim vannak (ilyen scarlettesek) és kerekebb a fenekem is (és teljesen vékony derekam van, laposabb hassal) és tudod hány kiló vagyok 63! és amikor 70 kiló voltam akkor is ugyanilyen voltam, mert a hasamon egy gramm sem volt akkor sem. szóval ez alkat kérdése, ők mindketten homokórák, tehát nem a kiló.


scarlettről a loreal reklámban azt irták hogy 166 cm.

2010. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 167 cm vagyok és 56 kiló, de mindenki soványnak, véznának tart, vagyis akkor kellene az a 60 kg...
2010. okt. 26. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

nem tudom miért pontoztatok le. Scarlett nem súlyos, ez látszik rajta.

Az a link, amit Kim-ről tettem be, nos ott van rajta, kb. 5-8 kg felesleg.

60 kilóval gömbölyűbb lennél.

2010. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 55-60 kg között.
2010. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti:

annyira utálom az ilyeneket, hogy ha egy nőn már van pár kiló felesleg akkor már: juuujjj ezen már 6-8 kiló felesleg van, hogy képzeli :OOO

elárulom neked, a pasik jobban buknak azokra, akiken van mit fogni, mint hogy ráfeküdjenek és összetörjenek ;)

2010. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 168 cm vagyok,és 52 kg. Nekem annyira nem mondják h vékony vagyok,mert inkább a csontjaim könnyűek,de van elég nagy mellem.Mondjuk hasam az ninc. De nem aakrok hízni sem,mert még lehet átesnék a ló túloldalára. Meg általában a nők idővel úgyis szednek kilókat magukra. Minek siettessem.Most még bármit felvehetek. Hangsúyozom nem vagyok deszka. :)
2010. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!