Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a a tarkómnál...

Miért csak a a tarkómnál töredezik a hajam, felül pedig egészséges?

Figyelt kérdés
Talán az a baj,hogy mindig kiengedve van és súrlódik,ha összekötve hordanám akkor nem lenne ilyen? Mert a tarkómtől a fülem tövéig lévő sávban szinte a tövétől van eltörve a hajam,persze ez nem látszik,mert felülről ami ráhullik az egészséges,de engem akkor is zavar :S
2011. júl. 27. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha összekötve hordod, attól szokott inkább ilyen lenni. Esetleg sokszor dőlsz neki valamilyen fejtámlának, vagy a hátadon alszol? Szerintem valamihez oda szoktad erősen dörgölni - lehet, hogy álmodban, vagy nem is tudom.

Ami biztos, az az, hogy nem attól töredezik, hogy a többi hajszálad súrolja - ezzel az erővel senkinek sem lenne hosszú haja, ott elkopna mindenkinek.

Milyen szerekkel ápolod?

2011. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nagyon nem szoktam hozzádörgölni semmihez se, háton nem is nagyon alszom, mindig hason vagy az oldalamon fekszek. Vgay talán ez még a régebbi hajvasalások eredménye, hogy ott jobban vasaltam volna esetleg? Mondjuk már legalább 1,5 éve nem vasalom, 1x volt max kivalaslva még a szalagavatón. Ápolni mindig szoktam, rendes bolti pakolásokkal (bár ez ritka), inkább a házi "kotyvaszokra",forrázatokra hagyatkozom, amitől szépen helyrejött a hajam vasalás után, csak hát még így tarkótájt nem értem mi van. :S
2011. júl. 27. 13:32
 3/3 hot_kiss ***** válasza:
Ha tépett hajad van, lehet attól és lehet a hajvasalástól ha ott nem érte annyi ápoló kence-fice.
2011. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!