Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pécsi SB - Soul & Body...

A pécsi SB - Soul & Body Szépség és Egészségközpontról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Shenmen és slim piercinget szeretnék lövetni. Kicsit sokallom az árát, de ha használ, akkor egye fene (23 az orvosi acél, és 25 ezer a titánium, az előbbit választanám, talán az jobb, de javítsatok ki, ha tévedek!)

Egyrészt nem tudom, biztos jó helyre menne-e a piercing, mert hallani rémtörténeteket, másrészt nem olvastam róluk se pozitív, se negatív véleményt, így aki járt már náluk, vagy bárhol máshol lövetett a fent említett piercingekből, írjon!

Köszi, kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!



márc. 31. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Ne dőlj be ezeknek a hangzatos neveknek.

A shenmen-nek hívott piercing igazi neve a flat. A slim piercingnek keresztelt verzió igazi neve pedig a tragus. (A migrén piercing pedig hivatalosan daith piercing.)


Az ilyen és hasonló szalonok állítgatnak mindent, hogy bemérik, géppel mérik be, a dalai láma méri be a világ túlfeléről, harmadik szemmel mérik be a nyolcadik lélekdimenzió túlvégéről...és a többi baromság.

Az akupunktúra nem orvoslás, javarészt placebohatás és semmi bizonyított.

Az akupresszúra már orvosi tény, de ott nem szúrkálnak beléd semmit, csak nyomáspontokról van szó, ami a keringési rendszer, nyirokrendszer, inak-izületek, vagy épp a lokális idegrendszer központjai. Nézz utána bátran.


Másrészt, piercinget épeszű ember nem lövet és épeszű piercer nem lő. Piercinget csak szúrni lehet.

A flat piercing ára 5-6 ezer forint ékszerrel, a tragus szintén. A kettő együtt 10-12 ezer.

Egy piercing szúrásának anyagköltsége 500 és 1000 forint közé esik.

A normális szalon normális piercerrel elkéri a munkadíjat, illetve azt a díjat, ami a szalonnak kell.

Az ékszerek ára nagykeráron: Orvosi fém 80-550 Ft, titán 150-750 Ft. Kiskeráron 1000-2000ft az orvosi fém és 1500-2500 a titán.

Az esetleges titán ékszeres szúrásokért max ezer forint felárat kér el egy normális hely.


Menj normális szalonba és ne ilyen kóklerekhez, aki abból szedik magukat meg, hogy a hiszékeny emberektől sokszoros árat kérnek el. Nem is beszélve arról, hogy ez egy mindent egybe szalon, ahol valószínűleg sem a tudás, sem az állapot nincs meg mindenhez normálisan.


Amúgy a tragus és a flat piercingek lassan gyógyulnak, akár két éven át, de jó kezelés mellett fél év alatt rendbe jönnek.

Amúgy ne várd el, hogy egy piercing után lefogysz, vagy elmúlik a depresszió. Azokért tenni kell.

márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es szépen kifejtette, csak ugyanezt tudnám leírni mégegyszer.
ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Pedig azt hittem, mivel több dologgal foglalkoznak, talán értenek is a dolgokhoz.

Van egy nő facebookon, aki ilyen piercingekkel foglalkozik - bár az is tény, hogy folyton mocskolja azokat, akik nem jól lövik a piercinget, meg gyakorlatilag bárkit beolt, aki rosszat ír neki -, még arra gondoltam, írok neki, de azt hiszem, leteszek a piercingekről.

Nem ezzel akartam lefogyni, de gondoltam rá, hogy kis lökést ad a gyógyuláshoz. Az árakat valaki azzal magyarázza, hogy külföldön tanulta meg, hogyan kell csinálni, és ezért kér többet, mert neki az akkoriban pénz és idő volt.

ápr. 1. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha pécs és környéke, akkor Illés Ágihoz menj. Kozármislenyben dolgozik, fül akupunktőr végzettséggel. Nekem tartós tűvel kezelte a problémámat, ami a hagyományos fülakupunktúra módszere. Ő nem gyorstalpaló képzésen tanult, mint a legtöbben.
ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!