Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Emagról való vásárlás...

Az Emagról való vásárlás biztonságos?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vásároltam már onnan többször is,soha nem volt gondom. Egyszer volt egy minőségi reklamáció, fotót kértek és utána jött a csere termék, a másikat vissza sem kellett küldeni.
ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Főleg, ha emag a forgalmazó is. Nekem is volt egyszer gond, parfüm csomagolása sérült. Utalványt kaptam kompenzaciónak.

De egyébként normális, megbízható oldal.

ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha az eladó nem magyar hanem valami más országból való akkor is ellenőrzi az Emag, hogy az van-e a feladott csomagban ami a hirdetésben?


Ha több terméket rendelek, akkor egyben megkaphatom vagy csak külön?

ápr. 4. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég sok baj van velük. Nekem volt egy faék egyszerű szitu az eladó jelezte(a sokadik megkeresésemre) hogy a "raktáron lévő" pár nsp alatt nálam terméket nem tudja küldeni mert nincs és nem is lesz. Kb egy hónapig írtam minden nap egy levelet nekik hogy adják vissza a pénzem. Amikor már azt írtam hogy ha nem utalják vissza a lóvét 24 óràn belül a fogyasztóvédelemhez fordulol akkor utalták vissza. Soha többet.
ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem eddig minden rendben volt

Ha kulo helyrol rendelsz, kulon caomagban jon

ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bigbosslaci válasza:
A vásárlás az biztonságos,de az Emag már messze elmarad az évekkel ezelőtti szinvonaltól,ha több terméket rendelsz, a küldés az kritikán aluli,szinte mindent külön küldenek,még az azonos terméket is.Pl. ha rendelsz 3karton 24-es wc papírt az három alkalommal szállítják egymást követő napon,vagy 2 karton üdítőt sem egyszerre viszik.Jóóóó a szállítási költséget mindig elosztják,de nem mindenki tudja napokon keresztül várni a futárt.Mindig azt mondják,hogy ahogy beérkezik a raktárba és a te érdeked szerint,hogy mielőbb megkapd.Volt,hogy megkérdeztem a szállítót .miért csinálják ezt? Azt mondta,hogy az Emag egy román cég ne várjak tölük mást.Egyébként mindig megérkezett szinte minden rendelés,méd akkor is ha mást küldtek.Ami biztos,hogy én már nem rendelek onnan semmit.
ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, de ott is van pár eladó, nem Mo-i székhelyű, ahol nincs utánvételes fizetés, arról már olvastam gondot, azt nem kozkáztatnám meg, különben sokszor rendeltünk már emagról, nem volt gond
ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!