Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmöshöz fogok menni manikűrr...

Körmöshöz fogok menni manikűrre,de még nem vagyok még nagykorú. Kell szülői nyilatkozat, hogy megcsinálhatják-e?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, nincs korhoz kötve.
ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
ápr. 5. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnálak 18 alatt nyilatkozattal se.
ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez csak manikűr lenne. Nem műköröm/géllakk.
ápr. 5. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így értettem. Manikűr közben van a legnagyobb esély, hogy véletlen megsértelek. Nekem ez túl nagy felelősség lenne, de sokan vállalnak 18 alattiakat.
ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, oké. Mondjuk, ha a körmös képzett, akkor állítólag nem kéne megsértenie. Persze van azért esély rá, de nem sok.
ápr. 5. 21:29
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerinted kell manikűrre nyilatkozat, azokhoz, akik vállalnak?
ápr. 6. 08:04
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, melyik körmöshöz. Én sok körmöst próbáltam már, volt, amelyiknél kellett, volt, amelyiknél nem. Például az Expressz Nails-nél nem kellett. A biztonság kedvéért mindenhova vigyél
ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!