Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinteden mi történik, ha...

Vinteden mi történik, ha törlöm a megrendelést?

Figyelt kérdés
Packetaba kérte, de én nem tudom azt hogyan kell csinálni. Mi történik, ha visszamondom a rendelést? Leértékel az app?

ápr. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy nem tudod hogy kell? Becsomagolod a terméket és elviszed egy Packeta feladóhelyre..


Amúgy persze, kapod a negatívat.

ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Segítünk, ha kérdésed van a packeta automatával kapcsolatban.

Röviden le kell.tölteni az appot, regisztrálni és úgy lehet feladni csomagot bármely autómatából.

ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, automatikusan 1 csillagot kapsz
ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-es. Ha jól tudom Vintedes eladáson keresztül nem lehet a Packeta automatánál feladni csomagot. Az automatákon keresztül lehet csomagot feladni alapjáraton véve, szóval ha csak szimplán valakinek küldesz csomagot Packetával akkor az úgy működik, de ha Vintedes szállítási kóddal adsz fel valamit, akkor ott személyesen kell azt intézni, nem pedig az automatánál. Legalábbis én így nem tudom, szóval lehet ez a problémája a kérdezőnek is, hogy automatán próbálta feladni és nem ment, ami nem csoda, mert ott nem is lehet.
ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a probléma, így akkor már tudom. Nagyon köszönöm!
ápr. 9. 08:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!