Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Téli, bélelt csizma. Megéri,...

Téli, bélelt csizma. Megéri, vagy sem? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szüleim szóltak, hogy van az egyik üzletben bőr (kis részen velúr) csizma náluk, kb. olyan amilyet szereték. Viszont az én lában 40-es, az meg 41-es méretben kapható. Ahhoz képest, hogy bőr végülis nem drága, de azért nem is valami olcsó. Mi meg nem igazán vagyunk most elengedve anyagilag. Ráadásul az utiköltség is ott van, bár anyum azt mondta ha kell kipótolja (mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire gondolt).

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy a bőr ugye idővel tágul is egy kicsit, és szerintetek idővel nem lépnék esetleg ki belőle, vagy lötyögne a lábamon? Mennyit jelent egy méretbeni eltérés cm-ben?

Köszi!


2010. okt. 27. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van 38-as és 39-es cipőm is. A téli csizmánál pedig vastagabb zoknit is vehetsz fel és akkor már nem is számít az az 1 méret. Én megnézném legalább. Ha nem venném meg, akkor meg meglátogatnám a szüleimet, hogy ne menjek potyára :)
2010. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól még hogy 41-es, lehet hogy tényleg jó lenne méretben. Nekem is kb 39-40-es a lábam, mégis van 38-as és 41-es cipőm is. (Mind jó rám.)

Egy próbát megér, ha tényleg minőségi és nem csak 1 télig hordanád :)

2010. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vastagabb zoknit beszel bele, és már jó is. Legalább nem fázk a lábad! Esetleg teszel az orrába egy kis vattát és már mehetsz is!
2010. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!