Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányas vagy külsőre 1-10-ig...

Hányas vagy külsőre 1-10-ig és hány ellenkező nemű ismeretlen arc próbálkozott be nálad tavaly élőben és hány a neten, és hogyan?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Külsőre 1-es vagyok (nem szép). 1 személy próbálkozott be csak neten, de alapból az sem volt komoly. (F!)
ápr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
A pontozás hülyeség mert szubjektív, hogy kinek mi jön be. Saját magamat ha mondjuk 7-re teszem, mert nekem tetszik a saját testem de aki másfajta testet szeret, az mondjuk 3-ra pontozna vagy ki tudja (a férfiak nagy részének túl sovány vagyok) :D ami a bepróbálkozásokat illeti, élőben normálisan olyan 3-4 ember talál be évente pl. utcán vagy rendezvényeken de gondolom számít, hogy bulizni meg ilyesmikre nem járok (most az ilyen catcallingot nem számolom, az nem ismerkedés). Online időszakosan kapok 10-20 üzenetet random emberektől, amiket általában egyszerre fedezek fel, ha nagy ritkán belekattintok az engedélykérésekbe. Ezek általában sport vagy tánc képek alapján találnak be, amiken be vagyok jelölve és kirakják a rendezvényhez vagy a helyhez ahol volt a fellépés. Van közte normális és "szija sziglivagye vanfréjjed" típusú is. A saját profilomon csak a profilkép látható fészen, instán meg csak rajzok, azokra szerencsére nem gerjed senki.
ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vendéglátásban dologozom, szóval nem számolom.

Rohadt sokan, franc se emlékszik, de ez nem jelent semmit, én átlagos vagyok, ez sokkal inkább őket írja le 🙄😑


Neten kb semmi jelenlétem nincs, se facebook, se Instagram amin az arcom is kinnt lenne. Tiktokom privát, tumblr szintén.

Így online nem zargatnak.

ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy nagy nulla vagyok, és senki sem szokott nálam bepróbálkozni.
ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha őszinte véleményt kérsz, akkor én 10/10-nek látom magamat. Lehet, hogy valaki nagyképűnek gondol (mindenkinek szíve joga), de modellkedem, sportolok, sokan dicsérnek és van önbizalmam, így nem gondolom, hogy sok szégyenkeznivalóm lenne. De ez olyan, hogy ha valakinek a kövérebbek jönnek be, nyilván nem leszek neki 10/10-es. Nagyon sok pasi talál be neten is és élőben is, pontos statisztikám nincs.
ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5

tökös faszi vagy

ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi van 6-os, savanyú a szőlő, nem jutott csaj? Hát az szomorú. 😂
ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van olyan amikor szomorúbb hogy van csajod. :D
ápr. 13. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi. 😂
ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-

nekem pasi kell, miről van szó-

ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!