Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elkezdek valamilyen ösztrog...

Ha elkezdek valamilyen ösztrogén tartalmú gyógyszert szedni, pl fogamzásgátló előnyösebb lehet a külsőm?

Figyelt kérdés
Az ösztrogen szint sokmindent befolyásol és szerintem nekem nőként nincs elég. Nem vagyok egy túl szép lány, szemem kicsi, állam erős, orrom is nagy illetve a hajam se jó sehogy. Eléggé férfias arcom van és nincs emiatt semmi önbizalma. Vajon alakíthat ezen valamennyire pl a fogamzásgátló vagy bármi ami ösztrogént tartalmaz? Kockázatok és a mellékhatások nem igazán izgatnak csak legyek mar vegre szep hisz akarki akarmit mond, lehet engem felszinesnek nevezni de egy szép lánynak 1000szer könnyebb dolga van az életben. Nem csak azert mert konnyebben talal part, hanem eleve az emberek mindent jobban elneznek egy szep lanynak. Szoval nagyon sokat jelentene ha ez legalább csak egy kicsit segithetne

ápr. 14. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem megoldás, még az egészséged bànja! Te is tetszhetsz vkinek biztos, csak rá kell találnod. Kicsit szexisebbre veszed magad és már biztos lesz akinek tetszeni fogsz.
ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam itt nem a pár keresésről van szó. Sajnos nem csak a pár keresésben számít a külső, hanem mindenben ami emberekkel kapcsolatos. Es lehet jonni ilyen kamu dumaval, hogy jajj szard le random ember mit gondol de sajnos ezt csak akkor lehet igazan megvalositani ha kivonulsz a tarsadalombol es egy tanyan megtermelsz magadnak minden javat ami nem all egyelore a terveim kozt
ápr. 14. 20:59
 3/16 Metionin ***** válasza:
84%
Az arccsontozatod már kifejlődött, azon nem segítene ilyesmi. Csak ideiglenes dolgokkal tudsz rajta javítani pl. frizura, smink, ilyesmik.
ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Smink, fodrász.

Fogamzásgátlótól max hízni tudsz.

ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor mi van pl a transzikkal. Ok is 18 eves koruk utan kezdik a hormon terapiat es megis megvaltozik az arcuk
ápr. 14. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csomó nem szép arcú nő van, de ugyan úgy élik az életüket, családjuk,munkájuk van, tudják élvezni is az életet.

Amíg nem tudod magad elfogadni, addig csak saját önmarcangolásod lesz előtted, nem ami vagy igazán számít, a kisugárzás, jellem.

ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azt te se gondolod komolyan, hogy bármilyen tartalmú tablettától változni fog a szemed/orrod/állad formája. Ahogy a #3-as írja, vannak trükkök, amelyektől másnak látszik a kinézeted, de tartósan legfeljebb a plasztikai sebész tud átalakítani.

Ha elkezded tömni magad mindenféle gyógyszerrel, csak a hormonháztartásod fog a feje tetejére állni.

ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat nem a formaja de vannak vonasok amik ugyanazok megis maskepp neznek ki egy ferfinel es egy nonel. Vegyuk Peldaul ha egy ferfi es egy no akik testverek ugyanazt az orrot oroklik akkor altalaban a no valtozata valamivel finomabb ugyanannak az orrnak. Tehat nem az, hogy atalakulna hanem esetleg finomodna elvegre ugyanez tortenik a transznemuekkel is. Ok is sokat valtoznak
ápr. 14. 21:30
 9/16 Metionin ***** válasza:
100%
5. Ők előtte pubertást késleltető gyógyszert szednek, eleve ki sem alakulnak a jellegeik a hormonterápia előtt. Ahol ez nem engedélyezett, ott a transzik is műtöttek. Neked kész hormonháztartásod és nemi jellegeid vannak, így max műtéttel tudsz változtatni.
ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
6 os. Ja . Csak mindezt 10szer annyi erofeszitessel, mint egy vonzo kullemu no. Gyerekkorom ota erzekelem, hogy egy szep lanynak mennyivel tobb baratja , ismerose , lehetosege van pedig semmivel mem tesz tobbet mint en. Ez pedig szin tiszta pszichologia. Egyszeruen mi emberek ugy vagyunk kodolva, hogy bizonyos kinezetu emberekkel maskepp banunk. Nem direkt csinaljuk de mind csinaljuk.
ápr. 14. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!