Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt forr be a...

Mennyi idő alatt forr be a nostril piercing?

Figyelt kérdés

Munkahelyet fogok váltani, ahol semmilyen esetre nem lehet piercingem. Apró sem, ami nem feltűnő.

Tavaly májusában csináltattam.

Ha arra a 8 órára kiszedném, van esély rá, hogy addig el kezd beforrni, vagy esetleg túlságosan megterhelném vele?


ápr. 19. 13:29
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia én fiu vagyok nincsen nekem nostrill piercing em de a barátnőmnek van neki december elsején szurták kb 1hete ki esett neki éjtszaka reggel még vissza tudtam neki tenni rendesen nem volt semmi probléma de ez amúgy ember fűggő van akinek be forr nagyon hamar de valakinek nem de vannak olyan átlátszó gumi nostrill piercingek ami szinte nem is látszódik ha nem 20cm röl nézik kimondottan piercing et keresve akkor észre se veszi
ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!