Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a sötétbarna hajamat...

Ha a sötétbarna hajamat befestem vörösre itthon (szokites nélkül) mennyire marad meg a színe? Nagyon enyhe vöröses sötét színt szeretnék. Milyen hajfestéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mennyire lesz csúnya ha kikopik? Nagyon nehezen kezelhető?

ápr. 21. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukám csinált a kérésemre jó pár évig nekem a barna hajamba vörös melírcsíkokat otthon, szőkítés nélkül. Vagy Palette, vagy Wellaton hajfestéket vettünk és teljesen jól befogta a hajamat. Bár nekem csak csíkok voltak, de abból jó pár és hosszú is a hajam. Fél évente csinálta újra nekem.
ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs esetleg egy akkori képed hogy nézett ki? Illetve mennyire volt piros a víz mikor hajat mostal?
ápr. 24. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kép már nincs. Az elején jött csak belőle a vörös, utána már nem. Ezzel nyugodtan tudtam menni strandolni. Pár évvel ezelőtt fodrásznál az egészet befestettem vörösre, sajnos szivatni is kellett belőle. De a végeredmény csodás volt, olyan lettem, mint Ariel. ☺️ Viszont ezzel strandra nem tudtam volna menni, mert minden egyes hajmosáskor folyt belőle a festék. Ezért is voltam augusztus legvégén.
ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!