Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez még elrejthető? Félek, mit...

Ez még elrejthető? Félek, mit fognak mondani :S

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, már késő bánat...


Nos, az a helyzet, hogy ma estére szerveződött egy összejövetel az egyik régi csapattársamnál, ahol ott lesznek azok, akikkel régebben együtt jártunk edzésre. Már nagyon várom, hiszen az utóbbi 3-4 évben nem találkoztunk. Viszont sajnos amióta elkezdtem az egyetemet és abbahagytam az edzést, az étkezésre se figyeltem oda, és hát híztam egy kicsit. Szerintetek mennyire feltűnő, illetve van valami praktika, hogy vékonyabbank látszak? Régebben izmos, vékony voltam. Ilyesmi az alkatom, a csípőm keskenyebb, de a hasam talán egy picivel kerekebb (nem én vagyok a képen):

[link]



máj. 1. 13:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nylonharisnyák, amik alakformálók, hasleszorítók,fenékemelők, Rossmannba nézd meg és a legnagyobb méretet vedd . Ennél jobbat nem tudok.
máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi, 11-es!
máj. 1. 16:22
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

El lehet rejteni, de minek? Miért akarsz ennek a zsírfóbiás világnak megfelelni, pláne úgy hogy minden második nő nálad teltebb? 😜

Amúgy mindig is ilyen nőről álmodtam mint te. Ha esetleg szabad vagy, nem venném zokon, ha írnál privit. 🙂

32/F (sportos)

máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A társaságból mindenki vékonyabb, szóval ott nem lesznek teltebbek nálam.
máj. 1. 16:50
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Vannak hasleszorítók, alakformálók, ezeket próbáld meg, állítólag lenyomják a pocit és úgy nem látszik az eredeti alakja. De kérlek, a mindennapokban ne használd ezeket csak nagyon ritkán, mert káros lehet a belső szerveidre. Ha nem tetszel így saját magadnak, ne másokkal törődj hanem magaddal, tehát ha így nem érzed jól magad akkor kaloriadeficit és mozgás.

Ha érdekel egy anonim idegen véleménye viszont, szerintem nagyon jól nézel ki, kár lenne takarnod valódi önmagad szépségét.

máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel mások mit gondolnak? Bármikor jöhet az ember életében olyan helyzet hogy fel szed magára pár kilót vagy épp lead. Egy betegség vagy stressz..
máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem tudom, h ezen mit akarsz elrejteni....egy komplett zsírpárna van a hasadon
máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem te vagy, de ez a csaj baromi szexi így.
máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett?
máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!