Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbáltátok már ezt a hajfesté...

Próbáltátok már ezt a hajfestéket?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy ha van olyan aki használta, ilyen színt kapott ami a dobozon látható vagy sötétebb lett? Mennyire tartós? Illetve még írjátok meg nekem légyszi, hogy ezen az áron vettétek vagy sem. Köszönöm előre is!


[link]


2010. okt. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem volt iennel festve, és kb majdnem fekete lett a szín!Nekem speciel nem volt tartós, hamar kikopott, ráadásul foltokban!Nekem nem jött be!Ahhoz képest h ien drága!
2010. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm kár :( Köszönöm a választ, akkor ilyet se fogok használni. Van olyan ami bevált? :)
2010. okt. 29. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már nem használok bolti festékeket :) Többet árt mint használ!Fodrász festi Matrix festékekkel!Nem tudom, h lehet e kapni ezeket, max fodrászkellékesbe!
2010. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen :)
2010. okt. 29. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szija:)

Én amióta festem a hajam kb 4 éve azóta csak fodrász festi a hajam és csakis mátrix hajfestékkel. Gyönyörű tartós és kb 4 havonta kell festeni de akkor is csak azért hogy még szebb legyen:) Bátran tudom Neked ajánlani, és ha utána számolsz kb ugyanott vagy:)

2010. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!