Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helllo! A hajam kidobja a...

Ancsi25 kérdése:

Helllo! A hajam kidobja a hajfestéket kb.2 hét alatt, milyen festéket érdemes venni, ha egyáltalán érdemes venni?! Világos barna a hajam, és szeretném sötétíteni.

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt,a szín kifakult olyannyira,hogy olyan lett a hajam,mintha szőkítettem volna...Próbáltam már a fodrászfestéket is....azóta,nem festettem.előre is köszi a választ....
2011. aug. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom eléggé törik is a hajad.. milyen gyakran mosod a hajad?
2011. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2naponta mosom a hajam,vállig érő,és gyönyörűen erős hajszálaim vannak,nincs egy sérült hajszálam sem.....

Mikor próbálkoztam a hajfestéssel,akkor derékig ért,akkor egy kicsit sérültebb volt,de nem vészesen...

2011. aug. 18. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ha két naponta mosod a hajad az nem tesz jót neki..én naponta mosom és szinte egy hét alatt mindig ledobta a festéket a hajam, a sok szárítástól meg fakó is lett.. most már csak olyan sampont használok ami színmegőrző és kifejezetten a hajszínemre van, balzsamból ugyanez. plusz élénkítő pakolások, és festés után 3-4 napig nem mosom meg a hajam újra. így tovább megmarad a szín, legalábbis az én esetemben :)
2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!