Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olcsó és...

Tudnátok nekem olcsó és megbízható(és természetesen bevált) lézeres szőrtelenítő gépet ajánlani?

Figyelt kérdés

Gondolom a villanások számától függ leginkább, hogy mennyibe is kerül egy ilyen. Szeretnék olyat venni, amit sokszor tudok villantani, de mégsem kerül százezrekbe.

Találtam pl 20ezer forintért egyet, 999 999 villanás van benne. Véleményeket nem találtam róla, így nem tudom, hogy megbízható e, ezért még keresgelek tovább, ami biztos lehet.



máj. 25. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a 20-30 eFt körüliek a használhatatlan kacat kategória.

Dees, Philips, Braun, SmoothSkin, Remington. Ezek között nézelődj. Jó hír viszont, hogy az alapáras gépet is megveheted, a drágább kivitelhez csak több a tartozék.

További fontos tudnivaló mielőtt megvásárolod, hogy az IPL a tényleg fekete szőrre fog hatni, sem a szőkével sem a barnával nem csinál semmit.

máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!