Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a karikás szemek...

Mit tegyek a karikás szemek ellen?

Figyelt kérdés
Annyira zavar, hogy akármennyit alszom, a szemeim mindig karikásak. Egyszerűen nem tudom hogyan tüntessem el a karikákat és a táskákat, pedig sokmindent próbáltam már. Valaki valami ötlet ami beválik?

máj. 26. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ezen csak és kizárólag a plasztikai műtét segít. Ha nő vagy akkor a smink is sokat takar.
máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rakott karfiol ***** válasza:
86%

Milyen színű karikák?

Kékes-lilás? Vagy genetikailag hiperpigmentáció? Szürkés-barnás? Sötét hajú, sötétebb bőrű vagy?

A duzzanatot ellen a koffeintartalmú szemkörnyékápolók segíthetnek, illetve korrektorral színkorrekció. Azért nem mindegy a karikák színe, hogy jó árnyalatot válassz.

Súlyosabb esetben valóban plasztika.

máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
Én nekem az segít, ha jégkockával reggelente átmegyek azon a részen. Kicsit enyhíti, de lehet hogy csak én látom úgy :D
máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, fehérebb a bőröm és szőke vagyok, a karikák kékes színeűek, és úgy néz ki, mintha mindig kialvatlan és fáradt lennék
máj. 27. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Uborka is jó rá állítólag vagy szempakolások. Sminkben pedig a korrektor.
máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Narancssárga színkorrektor jó rá vagy valamilyen piros szín pl rúzs a sima korrektor alá. Koffeines szemkörnyék ápoló, zöldteafilter is segíthet de sok kifejezetten erre való termék is van.
máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
genetika, hiába alszol ilyen vagy. lehet cigány vagy és azért
máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány, mondtam hogy fehér a bőröm. Köszönöm a válaszokat.
máj. 28. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
és ha fehér a bőröd akkor mi van? ugyanugy lehetsz cigány, vagy cigány vér benned.
máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!