Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a retro stílus?

Milyen a retro stílus?

Figyelt kérdés
hogyan öltözködnek..milyen zenét hallgatnak..mi jellemző rájuk...2009-ben ez lessz a divat?
2009. jan. 6. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
2009-ben az új, "Írjunk helyesen!" irányzat lesz a divat.
2009. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Előző válaszoló, miért írtad ezt? xD Ő még egész olvashatóan tette fel a kérdését! Nem ugy mint egyesek, akik hamarabb ... mint megtanulnának normálisan írni!
2009. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a lessz miatt, mert az csak lesz.
2009. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már bocs h nem tok írni ..magánügy h mien hülye vagyok/maradok írásbelileg XD..szal nem kérek több kioktatást mert eggyáltalán nem azért írtam ide..de szerintem ezt az oldalat már lehet ˇˇkritizájuk az embereket h mien túpákˇˇ oldalnak is hívni..ja meg nem volt a kérdésbe h ˇˇés helyesen írtam le a szavakat?ˇˇ ...szal lepontozlak heh....nem mintha olyan fontos lenne a pont ,de ahogyan észrevettem ezen az oldalon már az is számít eggyeseknek......az 1. válaszolónak kössz..bár ezt én is megtudtam volna csinálni..de azért rendes vagy:)XD..........jah meg tegyem hozzá eltértetek a témátólXDXDXD(ha valaki ezt nemérti akkor olvassa el a szabályzatot)XD
2009. jan. 7. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Már épp válaszolni akartam, mikor elolvastam a hozzászólásodat, kedves kérdező.

Ne haragudj, de ezzel a folyamatos XDXDXD-vel nem azt a benyomást kelted, amit szeretnél (lekezelően kiröhögöd a válaszadókat), hanem egyértelműen lejön rólad, hogy idegességedben nyomkodod összevissza.

Írni tényleg meg kéne tanulnod helyesen, mert akármi is "lessz" a 2009-es divat, üres fejjel csak buta liba maradsz. (Diszlexiás nem vagy? Nem bántásból, az változtatna a helyzeten. - amúgy kétlem)

A válaszod másik részéről: "az 1. válaszolónak kössz..bár ezt én is megtudtam volna csinálni..de azért rendes vagy:)XD" - akkor miért nem kerestél előtte rá?

Összeségében annyit tudok mondani, ha ilyen nagy lány vagy, használd a googlet, vagy képkeresőket, retro clothing kulcsszóval pl. biztos kapsz olyan találatokat, amilyet vársz.

A stílusodon pedig inkább változtass, ha nem szeretnéd, hogy fajtádon kívül, mindenkiben azt a benyomást kelts, amit fentebb említettem.

2009. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!