Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A retro öltözet az milyen...

A retro öltözet az milyen pontosan? Ilyen? -> [ kép lent ] vagy ha nem, akkor ez a fajta stílus a fiúknál milyen? [képek]

Figyelt kérdés

[link]


azért linkeltem be tecktonikos képet is ,mert van néhány ismerősöm,aki effélén öltözik,ilyen hogyismondjam divatosan fiú létükre.És ha rájuk nézek,a tecktonik jut az eszembe xd de ugye az csak egy táncstílus.


[link]



[link]



[link]


ja és nem cigányok :P ,és nem is bu*ik.Mégis milyen stílus ez? vagy semmilyen?csak egyszerűen ez így trendi? :P nekem személyszerint tetszik,ha valaki így öltözik :)


2009. aug. 31. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

hát ez semmiképp nem retro. divatmajom b*zi stílus és undorító. lehet lepontozni.

20/L

2009. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezekben semmi retrós nincs, hacsak az nem, hogy a Retro Jeans nevű boltban szerzik be a ruhájukat...

Egyébként ez az izetlen diszkós plázapatkány stílus szerintem, vagy mit tudom én. Szóval divatmajom.


A retro öltözködés az szerintem ilyen:

[link]

[link]


19/L

2009. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem sértésként írom, de ez nem retro, inkább divatmajom stílus, speciálisan tizenéveseknek.
2009. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
A RETRO amennyiben a divatról van szó,akkor a jelentése: A divatos de múlt divatját idéző viselet..Bármi ami nem az aktuális kor divatja az retro. Amit az egyik író belinkelt az retro stílus.PL: A 50-60-70-80 évek divatja(pomádé filmet láttad? abban is retro divat van,vagy a régi rock and roll korszak viselete) Amiket te linkeltél be azok nem retro viselet,nem szeretném az első hozzászólót ismételni..
2009. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem csak tizenévesek öltöznek így :) egyébként miért épp DIVATmajom? az oké,h. divatos a ruha,de ha ő így érzi jól magát:)
2009. aug. 31. 14:33
 6/22 A kérdező kommentje:

oké értem már :)

csak megszerettem volna tudni,h. amilyen képeket belinkeltem,az milyen :)

köszönöm

2009. aug. 31. 14:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért divatmajom?

[link]

(Ezt a képet te linkelted be)

Rózsakereszt van a nyakában, halálfej meg az övén. Hát ha ez nem undorító, akkor semmi... Ezek az emberek azt se tudják, mi fán terem a rózsakereszt, aztán a nyakukba akasztgatják, csak azért mert éppen egy csomó más agyonzsebpénzezett elferdült tizenéves majom is ezt teszi. Ezeknek semmi se fontos, csak az úgynevezet "trend". Szánalom...

19/L (második válaszoló voltam)

2009. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hm értem...végülis arészről igaz,h. azért hordják,mert divatos,trendi.De ha ők divatosan akarnak kinézni ugyebár...meg inkább a pénzesek szoktak így öltözni ^.^
2009. aug. 31. 15:37
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szörnyű, és nagyon tömegstílus. Számomra undorító. Egy férfi legyen férfias. Az én barátom 18 éves, körszakáll+eléggé kigyúrt+rövid haj. Szerintem egy férfi legyen férfi. Többnyire Tom Taylor, Mexx, Reserved, Cavalli, Armani, Springfield, és Zara cuccokat hord.
2009. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ők azt a stílust képviselik,amire a kiscsajok felkapják a fejüket. Baromira büszkék magukra a viselőik,de a kicsit is érettebb emberek csak mossolyognak rajta, vagy a kopaszok hátbaveregetik őket,mivan öcsém mit feszegetsz? Mert az az izomtrikós dolog nem az ő testükre illik.
2009. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!