Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítés tényleg...

Lézeres szőrtelenítés tényleg működik nőknek és férfiaknak is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 20 éves srác vagyok (nem meleg!!!!) és az a helyzet,hogy pl. a lábam brutálisan szőrös, annyira, hogy rövid gatyát nem hordhatok, mert már nem egyszer az utcán megszóltak, hogy "jeti" meg stb. Nem akarok borotvával, gyantával, meg egyéb szarokkal bénázni, pláne, hogy valamilyen szinten szőrös akarok maradni, csak normálisan. A kérdésem az, hogy néhány lézeres kezeléssel, gyengülhet e a szőr pl a lábamon, hogy átlagos legyen. Van-e olyan férfi itt, aki már csinálta, vagy van e itt nő aki ért hozzá, hogy hog működik ez. Kérdésem még, hogy mi a különbség a villanófényes ill. a lézeres kezelés között. Segítsetek!!!Szeretnék magamnak megfelelni és szerintem így lehetséges volna.
2010. okt. 31. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

pár kezelés alkalmával (nálad: jó pár) kevesebb lesz, ha fekete pl a szőr nem tom h színe halványodik e

nlcafe-n régebben voltak szakértők akik válaszoltak

nézd meg ott hátha segítenek

de most szólok nem olcsó mulatság, de elhiszem h nem tudsz így élni :( azért remélem sikerül

[link]

nézz be ide ;) hajrá!

2010. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Sötét a szőröm és ez állítólag előny, pláne, hogy a bőröm normális.
2010. okt. 31. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom... Most úgy is tél van, hosszú nadrágba jársz, nem próbálod meg a gyantát? Attól ritkulni fog valamennyire, meg nem lesz olyan vastag a szőr.
2010. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most őszintén, az ártól eltekintve ( ami persze meghatározó nagyon is), szinte biztos , hogy jobb a lézeres mint a gyanta. Egy hosszú távon hosszabb időt vesz igénybe, fáj is és sok esetben, tudtommal, erősíti a szőrt, mert nem tépi ki, hanem csak letöri. Senkinek nincs lézeres tapasztalata?
2010. nov. 1. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van IPL tapasztalatom, de nem lábon. Kb egy éve járok, az elején havonta, aztán másfél havonta, most meg kb. két havonta kell mennem. Egyáltalán nem veszem észre, hogy kevesebb lenne a szőr. Ritkábban járok vissza ugyan, de ugyanannyi a szőr...

Nem tudom... próbáld meg akkor ezt. De menj el egy szakemberhez, mert itt nem nagyon tud senki úgy felvilágosítani.

2010. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyik lehet hatásosabb? a lézer vagy a villanófényes?
2010. nov. 3. 16:52
 7/7 anonim válasza:

Talán a lézeres hatékonyabb,de én is csak érdeklődtem fórumokban,mivel hasonló cipőben járok,vagyis brutális szőrzetem van.

Az a gond ezekkel,hogy nem ritkításra hanem megszüntetésre vannak.Nem lehet szabályozni a megmaradó szőr mennyiségét,hosszúságát.Láttam olyan képet amin csak foltokban volt szőr,mert nem egyenletesen ritkult.Persze ő csinálta tovább a kezelést,mert teljesen meg akarta szüntetni,de te csak kevesebbet szeretnél.Szóval az olvasottak alapján ritkításra nem ideális módszerek.

Ha komolyan érdekel miért nem érdeklődsz szakembernél?A net tele van hirdetésekkel,válaszolnak e-mailre is.

2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!