Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sracok a vekonyabb vagy a...

Sracok a vekonyabb vagy a ducibb csajokat reszesititek elonyben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez változó, de nekem például jobban tetszik egy duci lány, mint egy vékony.
2009. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
bocsi lány vok...de most megnyugodtam...nálunk elég sok fiú az anorexiás csajokra buknak:(és én pont nem az az alkat vok
2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak ez a két kategória van, ahogy a világ sem csak fekete, vagy csak fehér- színek is léteznek!

A pasik a csinos csajokra buknak! Hogy ki mit tart csinosnak, az már szubjektív, de ha mindenképpen konkrét választ akarsz, akkor szerintem a "formákra" hajtanak!

2009. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%
a formás lányokat!!!
2009. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
az anorexiás és a 150 kilós kivonatért sincsenek oda sztem...de egyértelműen van aki az izmosabb kisportolt alakra bukik és olyan is aki arra amin van mit fogni..
2009. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Nekem fiatal srácnak. Inkább a középkategória aki nem anorexiás, de nem is "duci" kb 160-165 cm 50 kg lányok. Formás idomok legyenek és szép arc, de vannak kivételek persze.
2009. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az olyan csajokat szeretik akiken van mit fogni:)Pl.egy vékony,csontos lányon a kiálló csontokat nem jó simogatni meg fogdosni:P

A nagyon vékony csajokon nem áll jól semmi,mert a csőfarmerben deszkák,ha top van rajtuk,akkor a válluknál a csont is kidudorodik...

[link]

Vagy:

[link]

2010. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat igen, azert van kulonbseg...:)
2010. máj. 23. 12:02
 9/9 anonim válasza:
ducibbakat
2010. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!