Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok?...

Teljesen tanácstalan vagyok? Milyen szemüveget válasszak?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha rossz témakörbe írtam, de csak ezt találtam megfelelőnek...


Szóval az a helyzet, hogy 13 éves lány vagyok, és ma derült ki, hogy rövidlátó vagyok és szemüveget kell viselnem. Nagyon félek, hogy mit szólnak majd az osztálytársaim.

A másik "probléma", hogy nem tudom, milyen szemüveg illene hozzám?! Ebben kérném a segítségeteket! Írok pár adatot magamról, vagyis az arc-, és fejformámról:

- kicsit kreol a bőröm (nem vagyok roma),

- barna szemem, és barna hajam van,

- a fejem inkább kerek, mint hosszúkás.


Azt ajánlották, hogy világosabb színű keretet válasszak, mert az vidámabb hangulatú.


Tudnátok segíteni? Esetleg képet is mutathattok?


2010. nov. 3. 08:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
nah mitszóltak hozzá ? ^^
2010. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy csak most írok!Köszönöm a kedves,bíztató válaszokat!Nagyon tetszett nekik,megdicsértek.Remélem,pár év múlva már használhatok kontaktlencsét is.!
2010. nov. 14. 18:33
 13/13 anonim válasza:
Az én szemüvegem lila volt 35000ft nekem tetszett de nagyon szarul állt rajtam jövő hónapba kapok egy újat
2018. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!