Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vissza lehet cseréltetni?...

Vissza lehet cseréltetni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy csizmát a Deichmannban,de már itthon megbántam,hogy nem azt a másikat vettem meg ami ezelőtt tetszett.Vissza vinném kicserélnék?A másik egy 1000-sel drágább és hosszabb a szára mint a mit megvettem.
2010. nov. 3. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Üzletenként változik az erre vonatkozó szabályzat, ugyanis csak a minőségi garancia vállalása kötelező minden üzletre nézve. Az, hogy vállalnak-e árucserét - és ha igen, akkor milyen feltételekkel - üzletenként változik.

A Deichmann üzletszabályzatában ugyan nem említenek árucserét, de én jártam már ugyanígy, és nekem probléma nélkül visszavették az előző nap vásárolt cipőmet, amit levásároltam arra, amelyikre szerettem volna.

Ha kedvesen megkéred őket, és nem hordtad a cipőt, 100%, hogy az 1000 ft-os ráfizetés mellett kicserélik. :)


Sok sikert!

2010. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike!!!!!!!!megpróbálom
2010. nov. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!