Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általában a piercerek milyen...

Általában a piercerek milyen időközönként hívják vissza a "pácienseket" kontrollra? És hányszor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták és a csaj megadta a számát ha bajom van hívjam vagy menjek be. nem mondta, hogy menjek vissza mondjuk nekem csak orrpiercingem van.
2011. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán jellemző, h kontrollra vissza kellene menni..

Olyan szokott lenni, h pl. ajakpiercingnél először hosszabb szárat helyeznek be és annak a cseréje miatt kell visszamenni.

2011. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

engem már harmadjára fog visszahívni a srác, aki csinálta.

nagyon jól elbeszélgettünk eddig minden alkalommal, és olyan furán néz rám.

úgy érzem, bejövök neki, viszont nem vagyok benne biztos...

gondoltam megkérdem, hogy azért mégis, hányszor szokás visszahívni valakit, mielőtt betudom jelnek :)

2011. okt. 24. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 1 piercinget szúrattam már, de még a büdös életben nem hívtak vissza :D
2011. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem is hallottam,hogy vissza hívnak kontrollra : D Nekem csak annyit mondtak,ha van valami,bármikor menjek vissza.
2011. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: Nem szokás visszahívni(:
2011. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!