Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hajfestek roncsolja...

Melyik hajfestek roncsolja jobban a hajat? Szoke-, barnaarnyalatu vagy fekete?

Figyelt kérdés
Es amugy a barna borueknek (barna szem) melyik all jol?
2009. jan. 7. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Minél drasztikusabban változik a hajszíned,annál jobban roncsolja. Ha tehát sötétbarna vagy,akkor a fekete nem annyira roncsol,mint a szőke.
2009. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
hát sztem a barna bőrüeknek, szeműeknek valamilyen barna árnyalat illik a legjobban :D
2009. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
a fekete hajfesték roncsol a legjobban!!!!!!!
2009. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem meg a szőke! Nekem barna hajam van. Évekig festettem a hajamat feketére, és semmi baja nem volt. Most Szőke és vörös keveréke, és a szőke része nagyon brutálisan feltöredezett.
2009. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peldaul festett szoke a hajam, es a tobbihoz kepest egeszseges. Pl. a baratnom megfestette feketere a hajat, es nagyon latszodt, hogy tonkre van menve, pedig en meg regebb ota festem mint o.
2009. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ ha szőkíted milyen hidrogént használnak rá. Én hidrogénszőke melírt akartam 12-es hidrogénnel csinálták sokáig volt rajta így is csak rozsdavörös lett belőle.. A fekete hajfestékben pedig kátrány van,ami szintén nem éppen jó a hajnak.. Tehát a barna mindenképp jobb a többinél. :)
2009. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam kiszőkíteni a hajam,ami életem legrosszabb döntése volt,iszonyat töredezett,száraz lett a hajam,mint a szénakazal kb. Aztán befestettem feketére,azóta is fekete vagyok és semmi baja a hajamnak.Az eredeti hajszínem is sötét,majdnem fekete,szal lenövés sem látszik.
2010. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mindenkinek roncsolja a haját a szőke.Nekem alapból világos a hajam és 1-2 árnyalat eltérés lenne ha szőkére festeném.Szóval leszivatni nem kellene ezért nem roncsolná.A fekete viszont igen. Az hogy kinek milyen színű haj áll jól az arcformától is függ.Kerek arcúaknak annál jobb minél sötétebb és hosszabb.Akinek ovális arca van annak ilyen téren több lehetősége van. De akinek barna a bőre inkább maradjon a világosbarna és a fekete árnyalatai között.Szőke kizárva.
2011. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!