Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni kettétörhető...

Hol lehet venni kettétörhető szívalakú ezüst medált? "I LOVE YOU" felirattal!

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


=)

2010. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

érdemes körülnézni mielőtt olyat kérdezel amire mindenki két kattintással rátalál

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. kerestem amúgy csak nem találtam :-S
2010. nov. 4. 19:56
 4/9 A kérdező kommentje:
meg találtam is csak elfogyott vagy nem tudom:S
2010. nov. 4. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
fel kell hívni őket,lehet hogy van raktáron,csak lustik kiírni,ha megnyitod a linket az elsőre kattolj,őket hívd fel,ugyanez volt velemis h állítólag csak 2 volt raktáron aztán kiderült h van többi is. szal hívd fel őket,hogy neked kéne ilyen. Ja és ne picit rendelj mert az nagyon nagyon pici,inkább várj a nagyobbra
2010. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1.! ez marha nagyxd
2010. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt úgy kell használni h szét töröd aztán az egyiket odaadod a barátnődnek a másikat meg magadnak???mert akkor megvan a tökéletes szülinapi ajándék :D
2010. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen. (:
2010. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de vicces voltál! főleg h nem szülinapra!
2010. nov. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!