Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észrevettétek ezt a fiúk...

Észrevettétek ezt a fiúk viselkedésénM?

Figyelt kérdés

1utálják a szolit

2 a műkörmöt

3Műhajat

4platinaszőkéket


Érdekes módon mégis megnézik a szőke kicsit barnább(szolis) bőrű csajokat..érti ezt valaki?:D


2010. nov. 5. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ez a férfi logika
2010. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert mind természetellenes... :D
2010. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 dologgal egyetértek, az utolsóval nem feltétlen, az én hajam nagyon a platinaszőke felé húz és elég sok fiú ezt szereti. És persze hogy megnézik ezeket a lányokat, mert akik ennyire pi*ák azok valszeg könnyen szétteszik a lábukat és meg lehet őket húzni. És hát pasiból vannak, mi másra vágynak első körben. De aki tartós kapcsolatot akar az értelemszerűen nem áll le egy ilyen csajjal mert nagy vonalakban 'ismeri'. Nekem ez a véleményem. 18/L
2010. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2010. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy otthonra nem szereték zsiráfot, ha látom megnézem, ha lehet, megsimogatom. :D
2010. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ez az! Lehet, hogy megnézik, de ENNYI. Ezzel meg nem sokra jutnak:D

Persze, van olyan is, akinek bejön, de az az a fajta "pasi", aki már olyan, mint egy b.zi-ez nem igazi férfi-, vagy agyatlan-az meg nem jó-:D

2010. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megnézik sajnos és velük is maradnak... :/

legalábbis én ezt vettemészre.

2010. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!