Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van körömfestési technikátok/t...

Van körömfestési technikátok/trükkötök?

Figyelt kérdés
Semmi bonyolultra nem gondoltam. Nekem például nagyon bejött az a fajta, hogy srégen elválasztom a körmöm és úgy két lakkal festem.. Nektek bármi más ötlet?
2010. nov. 6. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár ötlet, sztem jók.

[link]

2010. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D köszi a tippet, meglestem az oldalt és kifogom próbálni őket ;)
2010. nov. 8. 23:08
 3/7 hot_kiss ***** válasza:

Vízbe csepegtetsz felváltva színeket és egy fogpiszkálóval enyhén "összekevered" őket majd beledugod az ujjad (:

http://www.youtube.com/watch?v=LEbCFvs4jS0

2010. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fú ez nagyon állat tipp :D köszi
2010. nov. 9. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szia,hát szerintem felesleges vízbe csepegtetni, mert akkor még az ujjad is körömlakkos lesz,én úgy csinálom a márványos -technikát, hogy különböző színű lakkokból 1-2 csepp a körömre , de össze-vissza, majd fogpiszkálóval összekeverem, de mindig a sötéttel kell kezdeni a "pöttyözést", mert úgy lesz csak igazán szép. remélem érthető voltam :)
2010. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hot_kiss ***** válasza:
Ha megnézted rendesen végig a videót, akkor láttad, hogy a csaj leragasztgatta az ujjait és én spórolásból nem egyenként teszem bele az ujjaim, hanem 2-4-esével.
2010. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az márványos technikával sokat lehet pazarolni.. részemről ritkábban alkalmazom majd.
2010. nov. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!