Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először találkozom egy sráccal...

Először találkozom egy sráccal. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
nem vagyok nagyon vékony. barna haj, kék szem, világos bőr.
2010. nov. 6. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Na nálam ugyanez volt a helyzet,igaz én nagyon sok súlyfelesleggel rendelkezem.Kiemeltem magamon,azt ami szép..Jelen esetben nekem az arcom,meg a dekoltázsom(pedig picik a melleim,de anyajegy van felette,fehér bőr stb. :D ),de akkor már tavasz volt.Szóval szerintem vegyél fel egy ápol és eltakar ruhát..Akár egy farmer és akkor egy kicsit kivágottabb felső. :) Ha pedig nem vagy annyira duci,akkor mehet harisnyával szoknya,vagy hosszított felsővel.Ne legyél semmikép se kirívó,mert az se jó,de azért mutass magadból valamit.
2010. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, legyél mindig önmagad.Az ápoltság a lényeg.
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!