Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek tetszik az...

Lanyok! Nektek tetszik az uszo test? Mint pl az ilyen

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 6. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nem.

18/l

2010. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
csak nehogy azt mondjatok hogy tul kigyurt es nem termeszetes mert meghulyulok :D
2010. nov. 6. 18:13
 3/29 anonim válasza:

én nem vagyok úszó, hanem kosaras és tök hasonló az alkatom

19/F

2010. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem. Én ugyan nem ítélkezek külső alapján, de nekem mindig is a mackós sörhasú férfiak tetszettek. Valahogy nekem ők a mindeneim :) Ha egy macisat meglátok, főleg ha még borostája is van, akkor elolvadok :D De ez nem hoz lázba.
2010. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
xd.ok..
2010. nov. 6. 18:25
 6/29 anonim válasza:

szerintem szép, akárki akármit mond xD

de hát ízlések és pofonok :D

2010. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Remélem azért nem bántottalak meg, a sport nagyon egészséges, szóval ha ennyire izmos vagy biztosan sportolsz, szóval minden tiszteletem a tiéd :)
2010. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kislányoknak nem ez jön be, hanem az emós egyszálbelű p.csök. De az én véleményem szerint ilyen egy szép férfi test :) aki a mackós alkatot szereti az valószínűleg ő maga sem mondható vékonynak.

De mindehhez hozzá teszem, hogy a külső nem minden.

21/L

2010. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális testalkaton belül van! Elsőosztályú! És nem, nem túl kigyúrt! :) Nekem kellene... ;) :P
2010. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a mackósat szereti :) Teltkarcsú vagyok, nem vagyok csontkollekció, de kövér sem. Azt mondják egyébként, hogy az embernek olyan testalkatú férfiak/nők tetszenek, mint a szülei testalkata. Megfigyeltem és tényleg van benne igazság.
2010. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!