Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek tetszik az...

Lanyok! Nektek tetszik az uszo test? Mint pl az ilyen

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 6. 18:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Hát azért a legtöbb úszó kevésbé kockás, ez már más kategória és nem az úszástól ilyen. :D

Nem rossz, de én kevesebbel beérem. A vézna is oké. A mackós viszont nálam nagyon nem, meg a kigyúrt állatok sem. :D Valami egészséges középút.

2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
én elfogadnék egy ilyen csini fiút azért :D 20 L
2010. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
tetszenek ilyen felső test,de nem ezen múlik egy dolog,de lényeg,h egészséges legyen ,nem muszáj kigyúrtnak lenni.
2010. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
OMFG akinek nem tetszik az ilyen, az tuti egy bálna, vagy ronda, és tudja, hogy esélye nem lesz egy ilyennél. Én ilyesmi testért edzek, tudom, mennyi munka van benne.
2010. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
utolsó, egy f.aszfej vagy ;)
2010. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
19:55 ízlésről hallottál már? Tudod, szubjektív dolog.
2010. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, pedig ez (számomra) túl izmos. :)

Cáfolok 2 előttem szólót is: A barátom úgymond "mackós", én 50kg vagyok, 166cm magas, szép alkatom van. Tehát nem vagyok egy bálna. :D


Apám 75 kiló körül van 182 cm-hez, anyám alacsonyabb tőlem úgy 5-6 cm-rel, ő is 50 kg. Szóval abszolút nem a szüleim testalkatához hasonló párom van.

Bár nem mondom, hogy nem tetszenek az ismos férfiak, de ez nekem már egy kicsit túlzás.

2010. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 21:26-ossal. Nem vagyok se emós, se 14 éves, se kövér, se ronda (utóbbi kettő nem saját vélemény), de ettől a hideg kirázott, amikor megláttam. NEKEM igenis túl izmos. Én a vékonyabb testalkatú pasikat jobban szeretem. De attól, hogy nekem ez nem tetszik, még nem lesz a szememben kevesebb az a válaszadó, akinek bejön. Addig jó, amíg léteznek különböző ízlések. Gondoljunk csak bele, mi lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Sablonvilág, brr.


22L

2010. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem :) Szerintem is túl izmos, főleg ha a fejét nézem. De hát kinek-mi, meg tudod: sokszor a lányok megtudják szeretni azt a testalkatot, amilyen a szerelmüké :)
2010. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ez majdnem tökéletes, egy kicsit nagyobb mellizom és bicepsz és egy kicsit nagyobb csuklya és tökéletes!

19:55-össel értek egyet! én keményen dolgozok azon, hogy ilyen legyen, vagy egy kicsit jobb. tisztában vagyok vele, hogy kőkemény munka van benne és sok lemondás. nagy tisztelet a képen látható srácnak!

23f

2010. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!