Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy annyi idősnek...

Mit tegyek hogy annyi idősnek nézzek ki, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok 50 kiló (nagyrésze izom :D)

Hoszzú hullámos szőke hajam van és zöldeskék szemem. Mindenki azt mondja, hogy babaarcom van.

Általában 12-13 évesnek szoktak nézni, pedig egy hónap múlva már 15 leszek.


2010. nov. 6. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell semmit tenned változni fog.mit akarsz 15évesen.öltözz ugy mint a legtöbb liba.:)
2010. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14éves vagy és 13nak néznek huu :D
2010. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy mindenféle negatív kritikát kapjak
2010. nov. 6. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor most gondolj csak bele... 21 vagyok, és nyáron meg se kérdezték a strandra mikor jegyet vettem, hogy diákot kérek e, automatikusan azt adtak. Erre nézem a korhatárt: 14 év -.- 14 évesnek néztek, holott már 21 vagyok. Ez hidd el, később áldás lesz mindkettőnk számára, ha letagadhatunk mondjuk 40 évesen 1-2 évet. Csak addig néha kicsit bosszantó, mint pl. mikor tőlem minden egyes korhatáros dolog vásárlásánál elkérik a személyimet.

Amúgy jó sminkkel változtathatsz a dolgon, ha annyira zavar, de szerintem próbáld meg elfogadni magad úgy, ahogy vagy. A leírásod alapján nagyon szép lehetsz :)

2010. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uhh, nehéz manapság 15-16-nak kinézni, mert csak drága, márkás, de gagyi ruhákat szabad hordanod és magadra kell kenni több mázsa vakolatot reggel. A hajadat vágasd vállig érő tépettre és vasald minden nap, tesi után és hosszabb szünetekben.

Gondolom te nem ilyen vagy hálistennek. Ne zavarjon, hogy fiatalabbnak látszol. A pasik oda lesznek érted, mert legalább nem kevernek össze a többivel.

Amúgy ha az arcod olyan, nem sokat tehetsz. 21éves létemre megkérdezte a postás, hogy átvehetem-e a levelet... (14év a korhatár) Büszke vagyok, múltkor anyám megkért, hogy vegyek neki cigit, és kiadták személyi nélkül. Mondjuk olyan zug lebuj, ahol szerintem mindenkinek kiadják... xD

Mondanám, h kenj fel egy KIS sminket, de akkor meg 18-20nak gondolnának, mert az a korosztály már talán nem vakolja magát agyon.:D

2010. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

és igazatok van (=

2010. nov. 7. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akard! :) Örülj neki, hogy sokáig maradsz fiatal! :) Amúgy a kamaszokat (13-15) sokszor lehet kavarni sztem korban (gondolj bele: van aki korábban érik, van aki később), ha nem sminkelik agyon magukat (amitől szvsz csak röhejesen néznek ki, bármennyire is azt hiszik, látszik, h csak kisminkelt gyerekek.)
2010. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!