Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk lányok miért néznek...

Fiuk lányok miért néznek ennyire idősnek pedig mégcsak "kislány"vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves leszel a nővérem 19 mindigis többnek néztek a strandon 20-30éves pasik szólítottak le.Nincs befestve a hajam nincs piercngem tattom.Sima,egyszínű bikinim van szóval nemnézek ki ribancosan.Nagyobb mellem van mint a nővéremnek de nemhiszem h ezért nézek ki idősebbnek.A minap voltunk strandon a nővéremmel és azt hitték h ő a hugom és én még 15 se vagyok és kicsit zavar h az idős férfiak szólítanak le .Már 3-szor megkérdezték h igazi e a mellem.Szerintetek miért néznek mindenhol ilyen sokkal időssebbnek....mindenki meglepődik h csak 14 vagyok ők meg 20-nak néznek de miért??
2011. júl. 29. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen lehetséges, hogy genetika.

Vagy a nagy melleid miatt, mert tudod a nagy mell általában érettségre utal. Inkább olyan nőies tulajdonság.

Lehet, hogy majd pár év múlva fiatalabbnak fogsz tűnni.

2011. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ,lehet:)Sokan mondták már h nagyon nőies vagyok már most és nagyon szép nő leszek.
2011. júl. 29. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem vagy olyan nagyon vékony lány, ne érts félre, nem azt mondtam, hogy kövér, csak ha a melleid jóval nagyobbak az átlagnál, gondolom a tested is teltebb, formásabb (még mindig nem azt mondtam, hogy duci, vagy kövér :)).

Még a magasabb lányokat szokták idősebbnek nézni, milyen magas vagy?

Vagy lehet egyszerűen olyan az arcod, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál.

De hát ha sok embernek tetszel, az nem lehet olyan nagy baj. :)

2011. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen engem is mindig többnek néztek.

Nem voltak extra nagy melleim, de az osztálytársaiménál mindenképp nagyobb volt.

Most 23 vagyok, van egy majdnem 2 éves lányom, és személyit kérnek tőlem:-D

Öcsém 17 éves, és sokan azt hiszik, hogy a bátyám.

Úgyhogy várd ki a végét:-D

2011. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan szekálnak h induljak szépségversenyen de én nem szeretnék am 169 magas vagyok és 55 kg nem cérnavékony de a kövértől messze tornázok itthoon szóval kerek a popóm és sajna nagyok a melleim
2011. júl. 29. 11:44
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi és ennek örülök mert azthittem h majd ha télleg 20 leszek akk meg 30- nak néznek
2011. júl. 29. 11:52
 7/12 hot_kiss ***** válasza:

Nem, általában akik ilyen "szerencsések", azokat fiatalon idősnek, idősen fiatalnak nézik.

És amúgy miért baj, hogy nagy a melled?

Mekkora ha megkérdezhetem?

2011. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen adottságaid vannak! Látod a pasik oda vannak érte. Igaz, hogy te nem akarod még az idősebb pasikat de hidd el ez majd, ha idősebb leszel pár évvel nem lesz gond.

Én majdnem 20 évesen úgy nézek ki, mint egy kislány!

Úgyhogy szívesebben lennék a te helyedben.

2011. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és eddig csak jó válaszokat kaptam és elfogadom a helyzetem és örülök neki h ilyen szerencsés lehetek.
2011. júl. 29. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az ikertesómat szokták az anyámnak nézni,de szerintem azért mert neki is nagy a melle...De szerintem nem baj,ha ilyen vagy...legalább nem néznek 10 évesnek:D

Amúgy nem linkelsz képet magadról?:)

2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!