Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nézzenek...

Mit csináljak hogy ne nézzenek a koromnál idősebbnek? =/

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és a pasik(néha még a lányok is) általában 16 évesnek néznek.És mikor mondom hogy 13 vagyok akkor azt kérdezgetik:"Komolyan? Vagy most csak viccelsz?"

Nem sminkelem magam még bulikra is max. szájfényt teszek fel meg szemceruzát használok. (buli=sulibuli vagy barátnőm szülinapi bulija. csak ilyenekre járok mert egyrészt még a tanulás az első, másrészt a szüleim nem is engednének).

Iszonyatosan zavar és már közösségi oldalakra(myvip, facebook) sem teszek fel képet mert folyton jönnek a levelek a 17 éves srácoktól.

Barátnőm szerint nincs baba arcom, és talán ezért nézek ki többnek.

Nincs pattanásom se, mert ha lenne talán megérteném mert azt mondanák hogy kamaszkorba vagyok és biztos 15-16 év körüli vagyok.

Tudom hogy csak 3 év de akkor is idegesítő. =/

Mit tudnék csinálni?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. nov. 7. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A melled az nagy ? mert még általában akkor szokták idősebbnek nézni a lányokat. vagy még az is lehet, hogy egy kicsit "felnőtesebben" öltözöl, miniszoknya kivágott poló, bár nem hiszem, hogy ez miatt lenne.
2010. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyan közepes méretű.

Nem szeretem a szoknyákat.

Inkább nadrágos vagyok.

Magas sarkút meg nem hordok egyáltalán.

Se cicanacit.

Pólókat ilyesmiket hordok:


[link]


szóval egyszerű mintás felsőket.

Plusz szeretem a színeket:pl. színes karkötők és nyakláncok.

2010. nov. 7. 11:20
 3/5 anonim válasza:
Örülök, hogy így gondolkozol, egy csomó 13 éves azt hiszi, hogy már olyan nagy. Amúgy engem is mindig idősebbnek néztek, nem tudom mit lehet ezzel tenni. Vedd ezt bóknak, mást úgy se nagyon tehetsz. Örülj, hogy tetszel az embereknek.
2010. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy csak 3 évvel néznek idősebbnek, mert én 15 éves vagyok, de 25-30 évesnek néznek :D Gimiben most vagyok elsős, de nem egyszer fordult elő, hogy csókolommal köszöntek, amikor a lépcsőn mentem le, mert azt hitték, hogy tanár vagyok. Gólyatáborban azt mondták nekem, hogy szülők nem jöhetnek, szóval eléggé durva. Megkérdeztem az osztálytársaimat, hogy miért néztek 25-30-nak és azt mondták, hogy az arcom és a hajam olyan felnőttes és nem olyan felsőket veszek fel ami feliratos vagy valamilyen nyomott minta van rajta. Rövid hajam van (5-6cm hosszú), de most már növesztem, mert amikor hosszú volt akkor "csak" 20 évesnek max. 22-nek néztek :D És még azt hozzá tenném, hogy nálam a smink annyi, hogy szempillaspirált és labellot használok.

Szóval te még annyira nem is panaszkodhatsz :D


15/L

2010. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, kérdező? Mert ha ilyen korban valaki magasabb az átlagnál azt idősebbnek szokták nézni. Velem is volt ilyen 14 éves korom körül, amikor 168 cm voltam, de most 17 évesen a 171 cm-mel annyinak néznek mindig amennyi vagyok. :)
2010. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!