Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Ha valaki nagyon...

Mi a jobb? Ha valaki nagyon vékony, vagy ha duci?

Figyelt kérdés

Sokszor látom itt, hogy a ducikat biztatják, 1-2 vékony csajt meg leugatnak, hogy ronda.. Pedig nem mindenki azért sovány elvileg, mert az akar lenni. Hízni sem mindig könnyű, azt mondják.

Szerinted melyik rosszabb?

Hízni vagy fogyni könnyebb?


2011. aug. 19. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Én imádom az édességet, nekem hízni könnyebb, talán ezért tartom szerencsésebbnek a soványakat.
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig is nagyon vékony voltam, nem tudok mit tenni és nem is akarok. Nekem megfelel, de én mondjuk iskola/osztályszinten jobban kapom a megjegyzéseket mint a ducik, "anorexiás, elöl deszka hátul léc" stb. Amúgy szerintem a pasiknak is jobban bejön akin van mit fogni, nem a kórosan elhízott esetekre gondolok.
2011. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A vékonyság közelebb áll a mai elfogadott testképnek még akkor is.

Amúgy érdekes, ha valaki nagyon vékony azt gondolják, hogy csak betegség miatt lehet.

Ha valaki duci, akkor azt gondolják, hogy csak ő tehet róla.

Ezzel nem lehet mit tenni...

2011. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

szerintem azoknak jobb akik testalkattól függően vékonyak

rajtam is van vagy 2-3 kiló felesleg és bár azt hiszik sokan hogy ez jó mert a pasik szeretik ha van a lányokon mit fogni,szerintem ez hülyeség

egyrészt mivel 13 éves vagyok sztem még k.rvára ne fogdosson senki mert kitöröm a kezét,a másik meg hogy ha hízok akkor az nekem nem a mellemre vagy a fenekemre megy hogy legalább valami alakom lenne,nem,ehelyett a hasamra megy és szerintem iszonyat ronda vagyok pl fürdőruhában: pálcika karok,pálcika lábak,és hájas has

szóval szerintem nekem jobb vékonynak lenni

bár vannak azért olyan lányok is akiknek meg pl kifejezetten jól áll az a pár kiló plusz,mert attól lesznek olyan kis cuki pufik ... nem tom tesóm is duci és jól áll neki :DD

13l

2011. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Hízni mindig nehezebb mint fogyni.


Amúgy meg ha nem kövér emberről van szó, csak duci, inkább azt választanám a nagyon sovány helyett.


Az nem baj, ha valaki vékony, de amikor kiállnak a bordái és felnőttként olyan a teste, mint egy 10 éves kislányé, hát az nem túl szép látvány...

2011. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
én a túl sovány és a vékony között is a túl soványat választanám...istenem, egy karvastagságú vádlinál nincs gyönyörűbb..
2011. aug. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, hogy itt gyk-n, vagy a való világban :)

Itt mindenki azt kántálja hogy jó a husika, jaj van mit fogni ú de nőies, stb.

Élet: a gimiben az osztály 4 legmenőbb csajának kilátszottak a bordái, olyan alakjuk volt mint egy 12 éves fiúnak, és akik náluk teltebbek voltak, le voltak kövérezve, nagyseggűzve, stb. És nem csak az osztályban, magában a suliban is a naggyon vékony lányok után csorogtak a fiúk, pedig némelyiknek olyan csúfocska arca volt hogy az csak na. De az arc nem számított sajnos.

2011. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

a hízás csak kor kérdése

én mindig nádszál voltam, de 30 évesen kezdődtek a párnák, most ezekkel küzdök egy kg fel, egy le, kettő fel, egy le

2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sosem kelett erőlködnöm a fogyással,mert sovány vagyok.151cm,35kg.De amit tudok,hogy nagyon nehéz hízni.1 hónapja még 38kg voltam most meg lefogytam 3kg-t,pedig hízni akarok.
2011. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

23:28

Velem is ez a helyzet. Holnaptól megy a fogyókúra. :)

2011. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!