Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés körömlakkot hol tudok...

Zselés körömlakkot hol tudok venni? A részeltek lenn!

Figyelt kérdés
Ma láttam az rtl-klub trendmánia c. műsorában csak nem figyeltem rendesen és nem tudom mi ez pontosan! És persze a márkát nem mutatták. Annyit láttam hogy úgy kell felvinni mint a körömlakkot, de hatása olyan mint a zselés műkörömnek. Több hétig is fennmarad nem kopik mint a sima körömlakkok! Uv lámpa is kell hozzá! Valaki tudna segíteni!Előre is köszönöm!
2010. nov. 7. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Műköröm kellékesben
2010. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
az nem körömlakk, hanem műkörömépítő zselé
2010. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez egy új technológia. Legalábbis így mutatták be!Zimány Linda körmét csinálták meg! Mert ő nem szereti a műkörmöket a körömlakk pedig hamar lekopik!És ép ezért csinálták így mert több hétig fenn marad!Könnyen el lehet távolítani!

Azért tettem fel ezt a kérdést hogy ha valaki hallott róla vagy használt ilyet akkor ő tud róla pontos infot adni! Köszi a válaszokat!

2010. nov. 7. 13:43
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom visszanézni a műsort!
2010. nov. 7. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Miért is nem tudod visszanézni?

2010. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

HAMAROSAN GEL-LAC

A várva-várt világújdonság, a Crystal Nails Gel-Lac hamarosan 24 színben megérkezik; érdemes rá várni, mert várakozáson felül jól sikerült. Azért is csúszott picit az érkezése, mert a más márkájú hasonló zselés lakkoknál az USÁ-ban felmerült a pigmentek szétosztályozódásának és ülepedésének problémája; amit a Crystal Gel-Lac esetén sikerült teljesen kiküszöbölni. Ennek a hasznát mindannyian élvezhetjük majd; ezekbe a lakkokba probléma-mentesen elsőként sikerült annyi pigmentet tenni, hogy egy rétegben is tökéletesen fedjenek. Már csak a szállítási időhöz kérünk egy kis türelmet. A pontos érkezésről következő hírlevelünkben értesítünk!


[link]

2010. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert nem adta be!
2010. nov. 7. 13:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a többi válaszadónak is!
2010. nov. 7. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak ígérkezik a baj csak az, hogy még mindig zselé és UV-ra köt, valamint minden zselé építési cucc kell alá és a tetejére. Miért nem csinálnak már inkább olyan körömlakkot, ami 1 hétig is bírja, mert és úgy festem, ahogy a nagykönyvben meg van írva, mégis lekopik 2 nap után, akár OPI, akár Crystal Nails.
2010. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!