Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, de mit tudnék vele...

Gyűlölöm, de mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
:D gyűlölöm a hajamat, anyuét örököltem és ilyen hullámos rohadt sűrű, és akkor van bajom vele miután megmostam mert akkor besűrűsödik és olyan mint ha mikrofon séróm lenne, lehet ezzel valamit kezdeni? rátenni??
2010. nov. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép hajad lehet. Nekem egyenes hajam van, mindig is hullámosat/göndört akartam
2010. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, amúgy srác vagyok:D
2010. nov. 7. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajvasaló.:)
2010. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sűrű azt a hajvasaló se viszi ki belőle.

Azt éred el vele h szétb*szod a hajad azt nőni se fog.

Sztem vág le rövidre. legalábbis én ezt tenném v mondjuk rasztát megpróbálnám még.

2010. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak többet kell járni fodrászhoz, aki megvékonyítja.
2010. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint az előttem lévők: ritkíttassad meg fodrásszal és/vagy vágasd picire. Mellesleg imádom, ha egy fiúnak sűrű, göndör haja van. *-* <3
2010. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!