Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek bevált a ricinusolaj...

Akiknek bevált a ricinusolaj hajra, mennyi idő múlva lehetett látni hogy nőt a hajuk? És mennyit nőtt?

Figyelt kérdés
Ha most elkezdem a hajamat kenni vele pakolásként akkor december végére hány cm-t nőhet?
2010. nov. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h a ricinusolaj a száraz, töredezett hajvégekre jó, de nem hiszem, h attól nőne a haj.

Viszont amig masszírozod a hajadba a hajbalzsamot...masszírozd a fejed pár percig, jobb lesz a vérkeringés és ettől fog gyorsabban nőni a haj.

2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni? ,,Akinek bevált a ricinus olaj hajra, mennyi idővel lehetett látni hogy nőtt a hajuk?"
2010. nov. 7. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hallottál olyanról, h valakinek bevált volna?

Na, mind1, akk is lehetne szépen...

2010. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem értem, miért fikázzátok a kérdezőt, naponta lehet száz olyan kérdést olvasni, amiben a ricinus olaja hajnövesztő hatásairól kérdezgetnek..rohadt sokan ajánlják. Kérdező, te meg keresgélj ezek között a válaszok között visszamenőleg, biztos találsz választ.
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hoxa fórumon van egy csomó ricinus napló, én is írok :) valakinek 1 hónap után indul be a növés
2010. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!