Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ricinusolaj a szempillákra...

Ricinusolaj a szempillákra tényleg bevált nektek?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hogyan használtátok? Mennyi ideig? Nappal/este?
2011. júl. 31. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
este fültisztítóval kicsit rákentem,majd a szempillámra kicsit "bedörzsöltem" de ezt csak akkor csináld hogyha már aludni készülsz, de sajnos én azt vettem észre hogy alig látok,avagy homályosan reggelente tőle 1-2óráig. És utána olvastam, más is panaszkodott ez miatt De tény, hogy hosszabbak lettek (próbálj kevesebbet rakni, és ne szétkenni)
2011. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én alvás előtt egy órával kb bekenem fültisztítóval akkor kicsit homályos minden becsukom szememet egy 5-10 percig. Utána tökéletesen látok,reggel is :)
2011. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett hosszabb tőle.
2011. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig alvás előtt legalább 1 órával kentem fel, fülpiszkával. Néha sokat tettem de engem az zavart az egészben, hogy le-és fel kenődött a bőrömre, vagy belement a szemembe és homályosan láttam tőle reggel.

Bár tény, hogy egy kicsit sűrűsödött meg kinőttek új szempillákat és valamennyivel hosszabb is lett, inkább abbahagytam. Mikor kevesebbet tettem rá, akkor meg alig hatott valamennyit meg akkor is lekenődött. És ilyenkor kicsit vonalas lett a bőröm.

28 napig használtam.

De néha, ha azt akarom, hogy erősebb legyen akkor fel kenek rá egy kicsit mondjuk 2-3 napig használom és megint abbahagyom.

2011. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy régi, alaposan kimosott szempillaspirál spirállal kentem fel, homályos látást nem tapasztaltam. (Tegnap kezdtem a kenegetést, így érdembeli választ nem igazán tudok adni)
2011. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is tegnap kezdtem. :) Remélem hat valamelyest.
2011. júl. 31. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sokat nőtt tőle,de nekem alapból is hosszú volt szóval így méghosszabbb :D

amúgy én is fültisztítóval kentem fel és másnap mostam le

2011. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én sose fülpiszkálót használtam erre a célra,hanem vagy egy kiszáradt szempillaspirált/szempillafésűt vagy este mikor a sminket mostam le a szememről,korongvattára tettem ricinusolaj és szőlőmagolaj keveréket és ezzel mostam le! Így kettő az egyben hatás lesz! A szőlőmagolaj azért kell,hogy kicsit felhígítsa a ricinusolajat,ami sztem kissé sűrű! A ricinusolaj jó még a sötét karikákra,tehát mikor mosod le a szemed oda is megy belőle, a szőlőmagolaj pedig szintén jó a szempillákra + a szarkalábakra!:)
2013. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!