Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cheek piercinget csináltattam...

Cheek piercinget csináltattam és már 6 napja felvan dagadva mitcsináljak? Mit kenjek rá. Stb stb És menyi a gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt már nem olyan gázos és nemis fáj anyira, de bal oldalt eléggé felisvan dagadva meg fájis. Mondjuk remélem hamar elmúlik csak már kicsit idegesít így szúrás után hatodik napon.
2010. nov. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Octenisept-el fújd le kívülről v kend betadine-al esetleg a környékét tetrannal.

Belülről meg sós vizes öblögetés megteszi.

18/F

2010. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, mi lett vele? Meg van még a cheeksed? Vagy inkább kiszedted?
2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát..először kicseréltem hosszabb szárú piercingre akkor úgynézett ki, h meggyógyul, de megint begyulladt és egyrecsúnyább lett ugyhogy kivettem, viszont mostmár van igazi mosolygödröcském:)

csakhát..felesleges pénz kidobás és szenvedés=/

(amugy lehet, h fém allergiám van mert egyre több testékszeremmel van baj:S)

2010. dec. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!