Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Múlt hétfőn csináltattam...

Múlt hétfőn csináltattam tetoválást, még nem esett le róla a seb. Szerintetek mikor mehetek úszni? Este gondoltam, akkor a napsütéstől nem kell tartanom, de nem tudom, érheti-e már víz a tetkót huzamosabb ideig.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha begyógyult.
2011. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úszni??? neked nem mondtákel, hogy minimum egy hónapig tilos áztatni?

nekem azt mondta a srác, hogy 3 napig nem érheti víz, egy hónapig tilos áztatni(huzamosabb ideig víznek kitenni) és jó ideig ne is napoztassam(mai napig bekenem naptejjel, bár maúgyis leégős típus vagyok). nekem 1 hét alatt esett le a heg.

lehet, hogy máshol mást mondanak, de ha már egyszer örökre rajtam marad szeretném, hogy szép legyen.

a csávó, aki csinálta elég sokat mesélt tetkókról, amiket ökör módon tett tönkre a viselője.

2011. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két hétig zuhanyozni, fürdeni se lehet azon a területen, nem hogy úszni.

A helyedben kihagynám.

2011. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Oks, akkor az uszodát mellőzöm. Nekem mondjuk azt mondta a fickó, aki csinálta, hogy 2-3 napig nem lehet úszni vele... Fura is volt, már csak azért is, mert a karcolásaim is mindig kb 1 hét alatt gyógyulnak be, sejtettem is, hogy a tetkóval sem lehet másképp. :S

2011. jún. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!