Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet? : )

Bogee123 kérdése:

Szerintetek ez jó ötlet? : )

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy lassan minden nő élete részekén ttekinti a sminket, nagyon sokat alapozóznak és kenik magukra nagyon vastagan a festéket. Amikor még kisebb voltam, én is ezt szerettem volna tenni, állandóan szemhéjfesték, kihúzó, spirál, rúzs stb... de így hetedikesként rájöttem, hogy semmi értelme! Nem szeretném sminkelni magam, maximum egy kis szájfény, alkalomra leheletnyi szemhéjfesték és spirál. Vannak azok a nagyon szép színésznők, énekesnők és modellek, akik smink nélkül nem is olyan szépek, teljesen átlagosak, vagy rosszabbak, és ezt nem takarhatják, mindenhol be van kamer

zva a ház:// Öltözködésképpen pedig persze, én is imádom a trendi cuccokat, de azért az már túlzás, hogy eg ynő egy neonrózsaszín mellkasig dekoltált felsőt magára húz egy seggaljig érő szoknyával, na meg azok a hatalmas, 15 cm-s tűsarkúk...akkor már maximum a 10:) Hajtupírozás, festés, melír, hajlakk, hajzselé, hajvasaló és sütővas...mindegyik tönkreteszi a hajunkat:( Plusz az, hogy senki ninc smegelégedve az alakjával, csak aki tényleg csontváz, és még a vékony is kövérnek látja magát:'( Úgy döntöttem, hogy én nem leszek plázacica, nem fogom magam agyonfogyókúrázni, minden nap kikenni és a hajamat nem fogom állandóan egyenesítgetni, göndöríteni meg hajcsavaróval. Szerintetek ez jó ötlet? Vagy rosszul gondolkodom? Előre is köszönöm:)

12/L


2011. okt. 8. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
így lesz tökéletes :)
2011. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:))
2011. okt. 8. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

> Vagy rosszul gondolkodom?

Jól gondolkodsz.

2011. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben, jó ezt olvasni:)
2011. okt. 8. 13:02
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jól gondolkodsz, de őszintén nekem azzal sincs bajom, ha valaki megpróbálja kihozni magából a maximumot.

12 évesen ez a helyes gondolkodás, de később, amikor nőiesedsz, tetszeni akarsz a fiuknak, majd te is megfogod próbálni még szebbé tenni magad(vagy nem).

Én gyakran vasalom/göndöritem a hajam, sminkelek, mert igy érzem jól magam. Aki smink nélkül érzi jol magát, az meg legyen ugy.

2011. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

de jó ilyet olvasni!

:D

Nagyon is jól gonolod :D:D

17/L

2011. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
12 évesen eszedbe se kéne hogy jusson a smink(max alapozó),a tűsarkú,a fogyókúra,a hajfestés!!!Majd ha betöltötted a 16-ot akkor csináljad!
2011. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó eltőtti: köszönömszépeen^^ utolsó: dehogy festem a hajaam...és az utolsó előtti előtti(:D) :tudom, de ha tecceni akarok valakinek, akkorse kenem ki magam, maximum szájfény, egyébként adom önmagam, de jó cuccokat veszek fel:)
2011. okt. 8. 14:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked még egyáltalán nem is kéne ezzel foglalkozni, tök fölösleges... Pár év múlva úgyis változol majd. Ahhoz meg, hogy csinos legyél, jól öltözködj és szépen sminkelj nem kell plázacicának lenni. Amúgy gondolkodsz, csak fölösleges ilyen elhatározásokat hoznod, még úgyis nagyon sokat fogsz alakulni.
2011. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kamaszkorban minden lány ezt gondolja, hogy ő nem lesz plázacica, hanem különleges, természetes, vagány és divatos, szép de nem túlzott, csinos de nem fogyókúrás nő lesz, aki tökre különleges, mert ő milyen okosan gondolkodik, bezzeg a többi milyen agyonsminkelt meg biztos ronda a smink alatt.


Aztán hogy valóban mi lesz, majd eldönti az idő, és a tinikor kezdete. 12 vagy, egyelőre MÁRIS túl sokat foglalkozol a külső megjelenéssel azáltal, hogy már el is döntötted mit hogyan kell....

2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!